Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti lebuktatnátok? Vagy hagynátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lebuktatnátok? Vagy hagynátok?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki folyamat csalja a barátnőjét, a lehető legpofátlanabb módon. Engem nagyon felháborít, és nem tudom, mit tegyek. Lebuktassam, viszont akkor bekavarok az életükbe, vagy hagyjam mivel nem az én dolgom, de tétlenül végignézem, ahogy átkqrja a csaj fejét. Mit tennétek?

2012. ápr. 27. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Dönts: igazságérzet vs. barátság.

Na de ha a barátod barátja, és a barátod ezért megharagszik rád, olyan barát meg kéne a g€cinek szvsz.

Ha ilyen bizonyítékod van, add át a csajnak úgy, hogy ne tudja meg, hogy tőled van...Levél, e-mail, megoldod.

Akkor segítesz is de politikailag semleges maradsz.

2012. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
csak sajnos a bizonyítékból kiderül, hogy én voltam, mert ezekről a barátomon kívül csak én tudok. namost ha nem a barátom tette, egyértelmű lenne nekik...
2012. ápr. 27. 21:27
 13/20 anonim ***** válasza:

Vennék egy zacskó popcortn, meg a legkényelmesebb fotelemet és páholyból nézném végig ahogy megtudja egyik a másikról a félrelépését.


Kár hogy sosincs ilyenre lehetőségem, mond el privátban kikről van szó és könnyítek a lelkiismereteden. Lebuktatom én őket :D

2012. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz a csajtól semmit, akkor ne foglalkozz vele, nem jó dolog mások dolgába avatkozni csak rosszul jöhetsz ki az egészből.
2012. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Semmiképp se szólj. Tapasztalatból mondom.


Volt egy barátnőm kb 18 éve, és egy barátom kb 7-8 éve. Évek óta együtt jártak, de a barátnőm többször is megcsalta ( akkor is ha egy szórakozóhelyen voltak ).

Persze a barátom sejtett valamit, annyira hülye ő sem volt. A fiú mindig bombázott hogy mondjam el ha tudok valamit, barátnőm meg hogy fogjam be a szám és engem használt alibinek ( akkor is ha én nem tudtam róla -.- ) aztán ha a barátomnak mondtam igazat azért voltam szemét, ha nem akkor pedig azért. A végén kitálaltam mert kb 1 év után meguntam, és most az van, hogy én tönkre akarom tenni 2 ember boldogságát és hogy én hazudok, ugyanis barátnőm kidumálta magát, ellenem fordított mindenkit...


Jobban jársz, ha úgy teszel mintha semmiről sem tudnál, ne juss az én sorsomra te is :(

2012. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 karyy károly ***** válasza:
tudod mi a gond ??? te beleszólsz lebuktatod :... aztán ők kibékülnek ....és téged mind a ketten utálni fognak .....
2012. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, írták-e már, de esetleg a haverodnak szólj, hogy hagyja abba! Mondd el a véleményed, mennyire felháborít és ízléstelen amit művel, hátha észhez tér. Talán a haverod hallgat a barátjára (rád), aki jót akar neki.
2012. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem mindig van egy ilyen, senki által nem ismert telefonszámom.

Ha gond van, egy sms kellőképpen előre lendítheti a dolgot, és ha nem is történik semmi, a csajba mindig ott fog motoszkálni a dolog. (saját exemnél használtam), kideríttem vele, hogy mennyire szeret.

El is bukta a tesztet, elment randizni az általam kitalált személlyel.

Pechére én álltam a randihelyen a cuccaival a kezemben.

2012. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem ha majd látod a barátodat azzal a csajjal akk fényképezd le a telóddal és mutasd meg annak akivel igazából jár!!És ha talán megharagudna akkor az a srác se a te barátságodat se a csaj szerelmét nem érdemli meg!!!
2012. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és a történeteket!


igazatok van, nem kellene beavatkoznom. nem az én dolgom, nem az én kapcsolatom, és lehet, hogy a végén a csaj hinne a srácnak, és én lennék a kavarógép.


viszont igaza van annak is, aki írta, hogy jó lett volna, ha anno valaki megmondja neki, hogy csalják. valahol én is így érzem, hogy szeretném ha szólnának. de hát nem magamból kell kiindulni. plusz sajnos csak én és a párom tudunk a dolgairól, tehát tuti lebuknék, de amint lesz olyan, amiről tudhat más is, valsz lebuktatom valahol, mert nagyon sajnálom szegény barátnőjét.

2012. máj. 5. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!