Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak mégis miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mégis miért csak az a nő kell, aki túráztatja őket?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Mielőtt még jönne mindenki azzal, hogy biztos valaki megbántott és most általánosítok, nem, nincs így.

A férfiak egyrészt azt mondják, hogy az elérhetetlen nő sokkal izgalmasabb, aztán meg azt, hogy az ilyen nőben többnyire csak a megszerzése az érdekes. Nőként gondolom azt, hogy sok nőnél manír ez az elérhetetlenség és ezzel leplezik, hogy unalmasak, de ne legyen igazam.

Aztán a pasiknak az a baja, hogy mi a fenéért kell kitalálniuk, hogy a nő mit akar, hogy miért várja el minden nő, hogy ugráljanak neki, de az is baj, ha nem túráztat, mert az túl könnyű.

Tehát ne kelljen már utána futni, mint egy kutya, mert az megalázó a férfiaknak, de ha pl a lány lép először, mondjuk elhívja egy kávéra/ír neki(egyszer, nem a zaklató nőkre gondolok) akkor megijednek, még akkor is, ha előtte rohant utána, mint a fene.

Szóval mégis hogyan kéne viselkedni? Csomó barátnőm küzdd ezzel. Ha jelezzük mit szeretnénk az is baj, mert a pasi dolga lépni, de ha nem jelezzük is baj. Mégis mi a helyes viselkedés?


2012. szept. 19. 21:21
1 2 3
 1/23 TOMAtm ***** válasza:
a vadászat az ami érdekes,amikor nem vagy az esete,és mégis be tudod cserkészni.ezt a nők nem értik,evolúciós oka van.
2012. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Sajnos a kommunikáció(illetve szerintem ez az inteligencia hiányából fakad) problémája....


De őrület egyébként, tudom pontosan miről írsz....

2012. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Az a helyes viselkedes, hogy nem alszenteskedik az ember es azszerint cselekszik, amit erez.

Megtetszett egy fiu, elkezdtunk beszelgetni, nem nyomulosan csak egyszeruen es aztan azon kaptuk magunk, hogy csokolozunk, ez ugy 1 honap utan tortent meg.

2012. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De ezzel mit lehet kezdeni? Ha csak a vadászat az érdekes, akkor tök esélytelen bármi is, mert amint beadja a csaj a derekát máris nem érdekes. Miért nem jó egy pasinak, ha rámozdul egy lányra legyen az szórakozóhelyen vagy a szomszéd lány és éppenséggel bejön neki és ezt a csaj normál keretek között meri jelezni? A normál kereteket azért írom, mert tényleg nem azokról a nőkről beszélek, akik rámásznak a másikra.

Én ezt nem fogom fel.

2012. szept. 19. 21:29
 5/23 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha nem kell taktikázni, nem kell eljátszani, hogy "nem hívom két napig, hívjon ő" és társai c. műsorokat. Persze ez akkor működik, ha a két fél egyformán komolyan gondolja a dolgot.
2012. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Van, akinek ez jó, van, akinek az, nem kell rögtön általánosítani.

Én a kisujjamat sem mozdítanám meg egy csaj miatt.

2012. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 TOMAtm ***** válasza:
kérdező,nagyon jól látod.a válaszod első két sora elmondta a lényeget.
2012. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A barátnőimmel lakok és egyedülállók vagyunk és most így a sokadik kísérletnél tűnt fel ez. Megismerjük valahol, nyomul, jól elvagyunk, bejelöl facebookon(én is utálom, de lássuk be ez manapság így van), elkér telefonszámot. Ebből mi azt gondoljuk, hogy legalább ismerkedés lehet a dologból. De 2 nap múlva már megy a tanakodás, hogy vajon mi legyen. Ha valaki szimpatikus és szeretnénk megismerni, akkor mondjuk írunk és jelezzük, hogy igyunk meg valamit. Nah itt mintha helyből tojnának be, kézifék behúz.

Nem akadnék ezen fenn, ha egyszeri eset lenne, hát istenem, mégse akar semmit. De amikor sokadszor fordul elő, az már durva. Amikor egyszer pl direkt nem írtam kapom a levelet, hogy miért...

Szerintem 23-24 évesen elég felnőtt az ember, hogy jelezze, ha érdeklődik, szerintem ez az alapja mindennek. Ha csináljuk az a baj, ha nem, hát az. Erre varrjon valaki gombot. Mert ha éppen kell a csajnak a pasi, de legalábbis megismerné az már nem jó???

2012. szept. 19. 21:38
 9/23 ASOT ***** válasza:
71%

úúúúr isteeeen!

Bocs de ez nem tudom hol van ez nálatok hogy mindenkit ilyennek találtok de errefelé tuti nem ilyen minden pasi.


- A pasik egy része nagyon is örül ha a nő kezdeményez mert ő nem mer, és ettől nem tartja kevesebbnek a nőt, és ugyanúgy kelleni fog neki

- A pasik egy része észreveszi a nőt és azt is ha tetszenek egymásnak és ha van önbizalma és férfi akkor odamegy köszön és beszélgetni fogtok ha minden jól megy és bármi kisülhet belőle.

- A pasiknak egy másik része meg de rajtuk LÁTSZIK IS! hogy olyanok akik lazán megkaphatnának több nőt is na, ha olyanhoz megy oda a lány akkor is 2 esélyes a dolog! Mert a, vagy könnyűvérűnek nézi és akkor csak szex

n, annak ellenére h húúde nagy ász a pasi annak ellenére nem nézi le a nőt


"A férfiak azt mondják az elérhetetlen nő sokkal izgalmasabb"--->Hát elárulom, hogy max 1-2 hétig! Mert az agyukra megy a pasiknak ha a csaj 2 hétig kéreti magát szinte könyörögni kell mindenért, meg futni utána és telefont is alig veszi fel.

----> ezt az egészet mielőtt félreértenéd, azaz 1-2 hét okés, hogy küzdünk egy nőért, és meg akarunk róla tudni mindent, szóval az még elmegy de több már nem, vannak határok.

Akik hónapokat kibírnak így pasik azok meg lúzerek.


"Hogyan kéne viselkednetek?"

Derűlátóbban!

- ugyanúgy kezdeményezhettek csak jobban meg kell figyelni egy pasit, aki meg kezdeményez és szimpatikus meg kell ismerni.

Figyelj ismerkedésbe még nem halt bele senki!

10 perc!!!! csupán 10 percet kell adnotok annak aki szimptaikus, akár ti akár ő kezdeményez.

ÉS ha 10 perc eszmecsere után nem szimpatikus akkor annyi és kész! Tipli.


Amúgy meg mielőtt közel engednétek valakit magatokhoz jobban meg kell ismerni, és akkor nem ér akkora csalódás, ha így gondolkodtok, akkor nyúljon el az ismerkedés fázis. De sokáig ne húzzátok egy pasi agyát sem!

2012. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A pasik, akikkel ismerkednek úgy adják elő, mint akik kapcsolatot is akarnak?

Mert ha nem, akkor tényleg nincs szükségük arra, hogy a csaj akár egy kicsit is nyomuljon.

2012. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!