Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy miután megbántottátok a nagy Ő-t, ő megbocsájtott, mégis tökéletesen elveszettnek éreztétek magatokat az egészben?

Figyelt kérdés
vagy hogy soha többet nem lesz olyan, mint előtte volt.. 3 éve vagyunk együtt. Tökéletesen távolság tartó, nem lehet vele beszélgetni, kikerül mindent.. és ami a legszarabb, szép lassan kezdem úgy érezni, hogy hiába teszek akármit nem fog változni, szép lassan saját magamtól undorodok meg... hiszen az egész miattam van...
2010. jan. 7. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Undorító vagy, nem csoda, hogy megundorodtál magadtól.:-(
2010. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mivel bántottad meg. Nézd, idővel úgyis megbékél ha már egyszer megbékélt. Kivéve, ha annyira megbántottad. Ha elmondod mi volt a gond, akkor tudunk talán segíteni.
2010. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló nem teljesen komplett.

Amúgy ilyen tényleg van.De ennek lehet az egyik oka,hogy a párod nem bocsátott meg igazán,vagyis a szive mélyén még nem,ezért távolságtartő és hűvös.Lehet,hogy idő kell és minden helyre jön,de sajnos előfordulhat,hogy ennek a kapcsolatnak annyi.Ha megcsalás vagy ilyesmi a bűnöd,akkor az elég nagy baj és ezt kevés ember tudja szó nélkül lenyelni,aztán tovább lépni.Még ha sikerül is,akkor is ott lebeg a bizonytalanság.

Nem tudom mit tehetnél.Várj és próbálj meg úgy viselkedni,mint azelött,amikor beléd szeretett.Dobd fel a kapcsolatot új dolgokkal,talán ha új szint viszel a hétköznapokba újra egymásra találhattok.Egy próbát mindenképpen megér.De mielött ezt megteszed le kell ülni és ki kell beszélni ezt a sérelmet,mert az elfolytás nem tesz jót soha.Enged,hogy kidühöngje magát,kiabáljon,ha kell,csak mondja el mit érez és ígérd meg,hogy tanultál a hibádból és soha nem lesz több ilyen.Aztán jöhet,amit korábban mondtam.A bizalmat vissza kell kapni és ehhez lehet,hogy mindent előről tiszta lappal kell kezdeni.Kitartást,hátha összejön!!!

2010. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megcsaltad? Mert a kérdésed így elég tág ahoz hogy normálisan válaszolni tudjunk. Amúgy én már éreztem hasonlót. De megoldódott, és most is együtt vagyunk.
2010. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt is utálom, amikor kis dologgal bántom meg.. és tudom, hogy nem lehet helyrehozni, max többet nem tenni.. de azt meg megígérni nem lehet, meg hülyén is hangzik
2010. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!