Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van arra bármi biztosíték,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra bármi biztosíték, hogy a barátnő, amikor buliba megy, nem fog pasizni?

Figyelt kérdés
Én biztos nem bíznék meg egy ilyen lányban, egy buliba bármi előfordulhat. Ti hogy látjátok? (Pasiktól kérdezem elsősorban!)

2012. nov. 17. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ha a csajod megcsal, akkor ott valami rohadtul nincs rendben a kapcsolattal: vagy nem szeret igazán vagy hiányol valamit vagy csak egyszerűen szar jellem a csaj."


Persze könnyű azt mondogatni, hogy nincs valami rendben, szar jellem volt, nem szeretett stb. Csakhogy, ha az embert megcsalják, az nagyon rosszul tud esni és sok esetben az illető többet nem bízik meg a másik nemben.

Elég az oldalon körülnézni, ahol a csaj lemegy egy buliba - még csak nem is a party ribancok - aztán félreb.sznak. És persze mindezt egy ártatlan kis botlásnak tudják be.

2012. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Aki csak abból képes kiindulni, hogy ha egy csaj bulizni megy, akkor tutira megcsalás lesz a vége, az lelki sérült. Vagyis a saját nyomorát vetíti ki az illetőre. Le lehet pontozni, de attól még a lényeg nem változik. Aki tényleg eleve így áll a kapcsolatokhoz, ne csodálkozzon, ha gyorsan lekopnak mellőle. Én sose csaltam meg senkit, még akkor sem, ha rossz volt a kapcsolat (volt ilyenben részem) hanem szakítottam, ahogy intelligens emberek teszik. Tehát nem mindegy nő egyforma, ezt kéne megérteni. Azt meg továbbra is fenntartom, hogy a hűség egy DÖNTÉS.
2012. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Semmi biztosíték nincs rá, de kár ezen agyalni. Ha meg akar csalni, azt bármikor megteheti, nem kell hozzá buli. A pia miatt persze nagyobb az esélye, hogy megtörténik a dolog. Őszintén szólva én se jönnék össze olyan csajjal, aki naponta bulizni jár. Nem a féltékenység miatt, csak nem vagyok olyan nagy bulizós, ezért nem is keresek olyan lányt.
2012. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs fogalomzavar a fejemben. Az én szuverén döntésem, hogy kivel jövök össze, és kivel nem. Márpedig bulizós lánnyal nem fogok.
2012. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

15:31


Ez szíved joga. Ettől még nem kell általánosítani és leribancozni azokat, akik szeretnek bulizni.

2012. nov. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A szólásszabadság alkotmányos jog, nyuszika.
2012. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. Nincs biztosíték!

2. Miért megy egyedül, pontosabban a pasija nélkül? Azért ezt sem ártana tudni.

2012. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!