Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől van ez? Volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt.Több mint fél éve együtt élünk.Amióta új munkahelye van,azóta úgy érzem valami megváltozott.

Ez egy kis cég, kb. 8an vannak munkások,plusz a főnök, a felesége,meg a titkárnők.


Ennyi az egész cég.A barátom reggel fél 7től dogozik este 6-ig. Időben hazajön. Mi kint élünk külföldön, és azért van,hogy ilyen sokáig tud dolgozni. A munkahelyén biztos,hogy addig van ,ameddig mondja,mert az óráspapírt minden 2 hetente le kell adni,amit aláírva a főnökétől visszakap.Így tudom ellenőrizni,hogy mikor meddig van ott.

Hazafelé meg csak 10 perc az út,tehát időben itthon is van.

De furcsán viselkedik velem.Pl. régen is ennyit dolgozott,de mindig volt sex. Amióta az új helyen van azóta csak 1xer egy héten. Érdekes,hogy mindig fehér foltos a gatyája.A telefonokat nem veszi elő ,úgy mint régen, ott van mindig a táskába.

Eddig 15 perces szünete volt,mindig végig beszéltük. Most az új helyen fél órás szünete van, nincs rám csak fél perce,mert rögtön megy vissza,pedig van,hogy még le se telik. A munkáspapírján fél óra helyett 50 perces szünet van feltüntetve,ezt sem értem. Mindenkivel telefonálgat, 5-10 perceket,látom a híváslistáján.Én mindig az utolsók között vagyok. Meg amikor kérdezem,hogy mi volt bent, nem nagyon mond semmit,de azt elmondja,hogy a főnök felesége mennyit takarít a gyárban és,hogy az egyik titkárnőt nem is látta egész nap,és a főnök behívta estére valami programot kellett behoznia.(mert,hogy programíró)

Nem akarom letámadni, hogy van e valakije,mert félek,hogy akkor majd már figyelni fog nagyon és még ennyit sem mond.Mindig hajtogatja,hogy szeret,de inkább úgy mondja,mint akinek bűntudata van,egyáltalán nincs is köztünk semmi.



2012. nov. 28. 07:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben azt, hogy 2x már becsapott?
2012. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Egyszer elhagyott egy másikért akivel egy hétig volt.

Utána pár hónapra rá jött egy másik nő,akivel szeretett volna találkozni,csak lebukott.

És amikor nekem új kapcsolatom lett volna,akkor rájött,hogy szeret.Egy évig együtt voltunk,aztán összeköltöztünk.Idáig minden teljesen oké volt,csak amióta az új helyen van azóta vannak ezek a dolgok.

2012. nov. 28. 09:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindezt 2 és fél év alatt, hát gratulálok neki.

Mi ilyenkor még őrülten szerelmesek voltunk egymásba a párommal. Sajnálom a helyzetedet.

Valószínű ő olyan típus, aki "ki akarja élni magát" mielőtt komolyabbra fordulna a dolog (házasság). Bár ki tudja utána mi lenne. Nálam csak egy esély létezik, én már nem lennék vele, de te ezek szerint máshogy vélekedsz.

Hogy jelen helyzetben mi lehet az igazság, hát nem tudom, a tények ismeretében nekem most is gyanús maradt. Én rákérdeznék.

2012. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Csak attól félek,hogy utána elrontok mindent.


Az a baj,hogy egyszer volt eset,hogy szerettem volna neki "kipanaszkodni" magam egy emberrel kapcsolatban.Ő erre leordított,hogy ő is tudja milyen az illető és,hogy én ne idegesítsem fel ezzel.Én meghallgattam őt amikor neki volt baja az illetővel,de ő engem már nem. Akkor én elhatároztam,hogy soha nem osztok meg vele ilyet,mert ordított velem, és ezzel belém taposott.


Amióta gyanakszok rá,volt olyan nap,hogy nem is volt nagyon kedvem vele beszélgetni,mert egyszerűen teljesen tönkre tett a gondolat,hogy becsap,pedig én tényleg szeretem.

Ő hirtelen haragú, és előfordult azon a héten,hogy mondott valamit, és 1perc se telt bele,már teljesen másról kezdett el beszélni és nem értettem,hogy miről van szó.Ráadásul tőszavakban beszélt.

Mikor visszakérdeztem egyből ordított velem,hogy én milyen egy értetlen vagyok. Nem elég,hogy a munkahelyen hülyék még itthon is.Erre én tök nyugodtan annyit mondtam,hogy lehet normálisan beszélni a másikkal, nem úgy ahogy te csinálod!


És ezek után már még jobban nem volt vele kedvem beszélni.

Mindig kérdezte,hogy miért nem mondom el mi a bajom.Miért vagyok szomorú.

De most,hogy álljak elé ezzel,hogy azt hiszem ,hogy megcsalsz.Ilyennel nem lehet rárontani a másikra és féltem,hogy túl indulatos lettem volna vele inkább vártam egy-két napot amíg lehiggadok.De aztán sikerült elhessegetnem a gondolatot,hogy biztos csak rémeket látok.


De ez nem tartott sokáig.


Az a baj,hogyha leülnék vele beszélni,hogy mi baj van Kicsim, mért vagy furcsa,ő jogosan tehetné azt,hogy nem mondja el,hiszen a fentiekben leírtakat én sem osztottam meg vele.

2012. nov. 28. 10:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a jelek azt mutatják hogy van valakije....
2012. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!