Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lassan fél éve vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve vagyok együtt a párommal, de a suliba ő simán hagyja hogy alá nyúljanak, fogdossák a melleit a fenekét. Ez így milyen kapcsolat? Normális ez? Mivel jellemeznétek az ilyen nőt? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 12:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tudom h a "pár" kifelyezés sok volt :D Hát figyelj, folyamatosan fogdossák őt, és semmit nem tesz ellene. Hagyja simán az egészet. Minimum mehetne az ofőhöz vagy valami hogy hagyják abba de ő semmit nem tett egészen addig amig én nem szóltam neki vagy 50x. Csak azután tudott tenni valamit.
2013. ápr. 16. 12:48
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

ezt csak te tudod eldönteni, a személyisége alapján.

ha alapvetően egy visszahúzódóbb, szelídebb lány, aki nem kezd ki minden 2. pasival, akkor igaza lehet az egyik hozzászólónak, hogy zaklatásként éli meg, és ez egyfajta segélykiáltás.

ha viszont te is tudod róla, hogy ordas k.rva (bocsánat a kifejezésért), akkor egész egyszerűen nem tisztel téged, sőt semmibe vesz. ez esetben én nem sok jövőt jósolok nektek.

2013. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyet csinálna a csajom és nem próbálna meg tenni ellene már az első szóra akkor aki legközelebb csinálja velem azt pofán verném meg utána a csajnak is odaböknék, hogy végeztünk te mocskos k*rva....
2013. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
vele*
2013. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én vagyok az a "Ribanc" ahogy ti hivtok vagyis ennek aa srácnak a barátnöje.Csak mondom hogy ezek a dolgok még akkor volak amikor még nem is ismertük egymást.És amikor össze jöttünk akkor le koptattam öket.Csak hogy tudjátok Egyfolytában el zavartam öket..És szánalmasak vagytok hogy olyanokat irtok amihez közötök sincs..

Szutykok....

2013. ápr. 16. 16:15
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
Aha. Klafa csaj lehetsz, éppen a "pasid" számítógépében turkálsz ezek szerint. Gondolom a leveleibe, privát üzeneteibe is belenézel. És még mi vagyunk a szutykok. Na de egyet árulj el: előtte miért hagytad?!!
2013. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Édesem mi csak válaszoltunk a drága barátod kérdésére, ez az oldal képzeld azért van...
2013. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na és a barátod mit szól szerinted ehhez? És miért kérted el mindenhova a barátod jelszavát? Képzelem mennyire bízhatsz benne. A haverjai remélem tudják h pl azt is elolvasod amit velük levelez. És arról mit gondolsz, ahogyan a barátod beszél rólad? Hogy túlzás párnak nevezni téged?
2013. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
pedig elsőre nem tűnt kamunak :(
2013. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!