Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalnátok a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnátok a barátnőtöket és az az életben nem derülne ki, elmondanátok neki abban az esetben, ha rájöttetek, hogy hülyeség volt és vele akartok továbbra is maradni? Vagy titokban tartanátok? Lányok is írhatnak fordított esetben.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem csalnék meg senkit.


Ha valami okból ez mégis megtörténne, elmondanám. Voltam már megcsalt fél, jobb ilyenkor őszintének lenni a másikkal. A legnagyobb bűnhődés számomra az lenne, ha elveszíteném azt, akit szeretek emiatt, de egyben meg is érteném. Az ember ilyenkor teljesen hülyének érzi magát. Ha valaki nekem elmondaná, hogy ezt tette velem, talán meg is bocsátanék neki, hiszen már akkor őszintén megbánta, amikor megteszi ezt a lépést.

2013. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha csak dugásra tartanám,akkor gond nélkül.De szerintem,akit szeret az ember,azt nem csalja meg.Akit pedig nem szeretek,vagy nem kedvelek,azzal a lánnyal nem is foglalkozom.Szóval a megcsalás elméleti síkon menne,gyakorlatban pedig nincs olyan szituáció,hogy megcsalhassak bárkit is.
2013. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

volt olyan kapcsolatom ahol elmondtam az akkori páromnak, a félrelépésemet.(megcsókoltam az expasimat). nagyon kiakadt,sírt, könyörgött hogy ne hagyjam el. megbocsátott. utólag vissza gondolva jobb lett volna ha szakítunk. sokkal később jöttem rá miért is történt meg az a dolog. nem volt igazi szerelem amit éreztem iránta. de tapasztalatlan voltam még és nem jöttem rá időben. több hónappal később szakítottam vele amikor sírva elmondta hogy volt egy egyéjszakás kalandja, én szakítani akartam, ő meg pofon vágott. amit vissza is kapott. ez után hagytam el végleg.


most már férjnél vagyok. ő az igazi szerelem az életemben, az egyetlen, tehát nem csalnám meg soha. ha történne valami akkor pedig úgyis el kellene mondanom mert olyan szinten belém lát, és megérzi mikor valamiért szomorú vagyok, hogy nem tudnám elhallgatni előle. aztán pedig megtennék bármit azért, hogy ne veszítsem el.


de vele nincs ilyen gondom mert képtelen lennék megcsalni őt.


27/N

2013. ápr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!