Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha egy lány, akivel "szünetet" tartotok és azzal hiteget, hogy nincs végleg vége a kapcsolatotoknak; egy hónapra a vége után lefekszik egy más fiúval?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, vagy szerencsétlen gyökér, de nálam a "szünet" és a "lehet, hogy folytatjuk; majd beszéljük meg szeptemberben" azt jelenti, hogy addig senki nem kefél mással, hanem tényleg azzal töltjük az időt, hogy megnézzük, mennyire hiányzik nekünk a másik.


Ez mellé az én -most már- exem azzal jött nekem, hogy ugye nem keresek magamnak más lányt, amíg nem találkozunk?! Mondtam, hogy nem és én tartottam is magam hozzá. Erre ő szétteszi másnak a lábát. Csak én vagyok így felháborodva ezen?


Gondolkodás és merengés helyett inkább végig másokkal lógott, állandóan bulizgatott, meg ki tudja, hogy miket művelt, amiről én nem tudok. Egy percig nem volt egyedül.


Majdnem három éves kapcsolatról van szó, ahol volt együtt élés is, majdnem két évig. Közben, a saját bevallása szerint nem csalt meg, bár valahogy kételkedem ebben.


Tényleg ennyire ribizli minden lány manapság? Füttyent egy kan nekik és már mehet is a hancúr? Lányok, miért csináltok ilyeneket? Aztán ti haragudtok a világra, mert minden fiú egyforma... Még ez után sír szátok, ha nem találnak normális pasit? Na ne röhögtessetek.


Ha valaki pedig nem érti, hogy miért nem találkoztunk, akkor elmondom, hogy sok km van közöttünk és nem tudnék hozzá most perpill eljutni. Így telefonon kommunikáltunk, legalább heti egyszer. Azt hiszem, hogy talán pont egy hónapja lett "szünetelve az egész"


TL;DR:

Minden lány a szíve mélyén ribizli?

Azért mondta, hogy szüneteljünk, hogy mással lehessen együtt? (Tudom, hogy nem ismeritek, de ti így csinálnátok?)

Szerintetek egy hónappal a "vége" után természetes mással összefeküdni? Ha igen, akkor miért. Ha pedig nem, akkor miért tehette? Semmit nem érzett már irántam?


(és tudom, hogy nehéz, de kérlek próbáljatok meg korrektül és kicsit bővebben válaszolni.)


25/F



2013. aug. 18. 23:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

# 9:

Hát igen. Végül is tudhattam ezt előre.


Csak abból indultam ki, hogy eddig mindegyik barátja durva volt vele. Egyik szó szerint verte, a másik és harmadik pedig orrba szájba megcsalta. Sőt, a legutóbbi nem csak hogy megcsalta, még el is tiltotta mindentől és mindenkitől.


Ja és mindegyik barátja helyi kis vidéki suttyó volt, alacsony iskolázottsággal, alacsony értelmi szinttel (Most akivel összefeküdt, az sem a legértelmesebb). Gondoltam, hogy velem azért nem fog így bánni, mert egyenlő félként kezeltem, mellette voltam mindig, soha nem csaltam meg... Hát, tévedtem. Nem lehet senkit sem megváltoztatni.

2013. aug. 19. 00:40
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem becsült meg téged ,egyszer majd vissza sír téged. Keres olyat aki téged is megbecsül örül ,hogy te vagy a párja . Vannak még rendes nők is a világon
2013. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem változik szinte senki. Rólad sem lesz jobb szövege.
2013. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

# 12:

Hát, köszönöm. Kár, hogy nagyítóval kell őket keresni.


# 13:

Azt belátom, hogy tényleg nem lehet csak úgy valakit megváltoztatni; viszont a hozzászólásod második felét nem értem...

2013. aug. 19. 00:56
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem szeretett és más kellett neki de túl gyáva volt hogy eléd álljon és ezt közölje veled. Sajnálom. Ilyen emberrel nem érdemes foglalkozni.ugyanígy jártam én is a barátommal. Most hónapokkal később könyörög, hogy bocsasak meg neki mert rájött szeret. Hónapokig szenvedtem miatta, magasrol tett rám. Most meg már jó lennék? Elküldtem a fenébe!!
2013. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

# 15:

Hát igen. Közben ma reggelre megtudtam, hogy már a kapcsolatunk alatt is csalt. Ez se semmi egy lány kérem szépen. Éreztem én végig, hogy valami nem stimmel, erre igazam lett. Pedig hogy hitegetett és ezt is most mástól kell megtudnom.


Úgy imádom az emberiséget... Nem képesek egy kicsit sem visszafogni magukat, ha megkísértik őket.

2013. aug. 19. 11:01
 17/23 anonim ***** válasza:
Őszinte volt, tudtad te is mindig így viselkedett. Az a rossz amikor váratlanul árulnak el. Ez nem.
2013. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, hogy tudtam még adtam neki esélyt... ettől viszont ugyanolyan rossz.
2013. aug. 19. 14:45
 19/23 anonim ***** válasza:
hát egy ilyen retket szó szerint ki kell csapni az ajtó elé, odaragasztani, aztán lábtörlőnek használni amíg el nem kopik az évek alatt teljesen...
2013. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

# 19:

Köszönöm, valahogy én is így érzem és valami azt súgja, hogy ez is lesz neki a sorsa.

2013. aug. 19. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!