Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha egy lány, akivel "szünetet" tartotok és azzal hiteget, hogy nincs végleg vége a kapcsolatotoknak; egy hónapra a vége után lefekszik egy más fiúval?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, vagy szerencsétlen gyökér, de nálam a "szünet" és a "lehet, hogy folytatjuk; majd beszéljük meg szeptemberben" azt jelenti, hogy addig senki nem kefél mással, hanem tényleg azzal töltjük az időt, hogy megnézzük, mennyire hiányzik nekünk a másik.


Ez mellé az én -most már- exem azzal jött nekem, hogy ugye nem keresek magamnak más lányt, amíg nem találkozunk?! Mondtam, hogy nem és én tartottam is magam hozzá. Erre ő szétteszi másnak a lábát. Csak én vagyok így felháborodva ezen?


Gondolkodás és merengés helyett inkább végig másokkal lógott, állandóan bulizgatott, meg ki tudja, hogy miket művelt, amiről én nem tudok. Egy percig nem volt egyedül.


Majdnem három éves kapcsolatról van szó, ahol volt együtt élés is, majdnem két évig. Közben, a saját bevallása szerint nem csalt meg, bár valahogy kételkedem ebben.


Tényleg ennyire ribizli minden lány manapság? Füttyent egy kan nekik és már mehet is a hancúr? Lányok, miért csináltok ilyeneket? Aztán ti haragudtok a világra, mert minden fiú egyforma... Még ez után sír szátok, ha nem találnak normális pasit? Na ne röhögtessetek.


Ha valaki pedig nem érti, hogy miért nem találkoztunk, akkor elmondom, hogy sok km van közöttünk és nem tudnék hozzá most perpill eljutni. Így telefonon kommunikáltunk, legalább heti egyszer. Azt hiszem, hogy talán pont egy hónapja lett "szünetelve az egész"


TL;DR:

Minden lány a szíve mélyén ribizli?

Azért mondta, hogy szüneteljünk, hogy mással lehessen együtt? (Tudom, hogy nem ismeritek, de ti így csinálnátok?)

Szerintetek egy hónappal a "vége" után természetes mással összefeküdni? Ha igen, akkor miért. Ha pedig nem, akkor miért tehette? Semmit nem érzett már irántam?


(és tudom, hogy nehéz, de kérlek próbáljatok meg korrektül és kicsit bővebben válaszolni.)


25/F



2013. aug. 18. 23:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%

Adok egy tippet, ha megfogadod, ha nem, akkor is le fogom írni. :)


Két évig együtt éltem a néhai párommal, rá akartam építeni az életem. Ugyanez történt, mint ami veled. Időt kért, szünetet. Ámde mivel nagyon szerelmes voltam, alig láttam a lila ködtől. Később esett le, hogy bizony meg vagyok csalva. Borzasztóan éreztem magam, miközben őkelme másokkal kefélgetett. Többszörösen is át voltam verve, teljesen máshogy ismertem meg az elején.


Aztán teltek a hónapok, nem szakítottam meg vele teljesen a kapcsolatot. Akkoriban még reménykedtem, hogy újra egy pár lehetünk, aztán lassan kiábrándultam belőle, de továbbra is írtunk néha egymásnak, fél évente úgy egyszer-kétszer.


Miután más lányok felé is kezdtem kacsingatni, rajta sikerült túltennem magam végre, pedig nagy szerelem volt. Kaptam az alkalmon, és egyik este úgy alakult, hogy újra egymásba gabalyodtunk, DE:


Szexben olyanokat megtettem vele, amiket előtte soha. Ha hiszed, ha nem, amennyire csak lehet, durván bántam vele. Nagyon durván. :)


Mit ad isten, következő héttől kezdve egyre többször kezdett nekem írogatni, már nem csak Facebookon keresett, hanem SMS-ben, telefonon is, és személyesen is találkozni akart, no meg egyre többet velem lenni, együtt lógni stb.


Úgy tűnik az excsajomnak erre volt szüksége, hogy jó alaposan meg legyen kefélve. Azonban már semmi nem fűz hozzá. Háromszor feküdtünk le így, megadtam neki jó alaposan, nem sajnáltam az ágyban, és végül kidobtam őt a francba. :)


Nekem nagyon jó volt végre kiélni magam rajta, mondhatjuk úgy, bosszúszexben volt részünk, és ő volt a szenvedő alanya, mert azóta teljesen rám akar ragadni a csaj, le sem tudom vakarni magamról.


Az ilyen rüfkéket, mint amilyen a te exbarátnőd - és az én exbarátnőm - ki kell használni. Össze kéne fognunk, az ilyeneket egy hatalmas orgia közepébe bedobni és napokon keresztül kőkeményen adni nekik. :)

2013. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

# 21:

Ez a mentalitás valamilyen szinten tetszik, de perpillanat rá sem bírok nézni. Találtam a gépemen közös képeket és amint megláttam, felfordult a gyomrom.


Nem hinném, hogy akár bottal is hozzá tudnék nyúlni azok után, amit tett. Legalábbis egy jó ideig nem. De egyébként tényleg köszönöm a tanácsodat, nagyon tetszik a felfogásod!

2013. aug. 21. 19:15
 23/23 anonim ***** válasza:
63%
Ez természetes, hogy látni sem bírod. Néhány hónapig ugyanezt éreztem, mint te. A hányinger fogott el tőle, hogy miközben meg voltam veszve érte, őt más kurogatta. Aztán hónapokkal később csökkentette a férfiak mennyiségét, hetek óta nem jött össze senkivel semmi nála, én meg kihasználtam a lehetőséget. Hetekkel ezelőtt történt a legutolsó együttlétünk, de alig volt olyan nap, hogy ne írt volna, ne keresett volna, miközben nem is válaszolok neki. Tudom, szemétség részemről, csupán azt kapja tőlem, amit megérdemel.
2013. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!