Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan rohad*kok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan rohad*kok a pasik, hogy megcsalják a hűséges barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Azt állítják, hogy szeretik őket (ami tuti kamu), miközben fűvel-fával csalják a barátnőjüket.

De közben meg sír a szájuk, hogy nincs egy normális, hűséges csaj sem. Van/volt... csak a lányok is belefáradnak a megaláztatásokba.

Fiúk... nektek ez miért jó? Miért van erre szükségetek? (Főleg, hogy ha már komoly lenne a kapcsolat)



2013. szept. 30. 15:12
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
82%

6

Több dologban is rohadt nagyot tévedsz.

1. A nők is tudnak érzelmek nélkül kefélni.

2. Ha valakit TÉNYLEG szeretek akkor az új punci miatt sem akarom megcsalni, mert szeretem és nem akarom megbántani.

Ez nem új v jobb kérdése v érzelem mentes dugásé. Egyszerűen gerinc kérdése. Én biztos nem bírnám megtenni a kedvesemmel mert van lelkiismeretem.

2013. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Legyél leszbikus meg van oldva a probléma... Attól, hogy te egy paréjmarhát fogtál ki, gondolom nem véletlenül, még nem minden ember ilyen...
2013. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

1. irtam h nem csak fiúk ilyenek, hanem a lányoknál is előfordul... tudom én is jól. De most konkrétan a fiúk részére vagyok kiváncsi. Ebben szerintem nincs semmi rossz.

2. Én azt nem értem, hogy.. oké, hogy egy kaland az izgi. De ha valaki szerelmes, akkor nem lép félre. Még érzelemmentesen sem.

3. Néha én is elgondolkozok, hogy megéri-e hűségesnek lenni, de igazából én nem tudnák olyan rohad*k lenni.

2013. szept. 30. 15:29
 14/47 anonim ***** válasza:
Kezd el az Ádám és Évát tanulmányozni.
2013. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
9%
Ugyan ezt szeretném kérdezni fordítva.
2013. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Én az olyan lányok nevében nem tudok nyilatkozni, mert sose tudnák hűtlen lenni. Náluk se lehet kifogás a megcsalásra az, hogy már sokszor átbaszták őket. Aki ribi akar lenni, az az lesz. Én nem értem se a csajokat, sem pedig a pasikat.
2013. szept. 30. 15:39
 17/47 anonim ***** válasza:
10%
Miért olyan hülyék a csajok, h csak a r0hadék pasikkal jönnek össze? De közben meg sír a szájuk, h nincs egy normális, hűséges pasi sem. Van/volt... csak le se szarjátok őket. Lányok... nektek ez miért jó? Miért van erre szükségetek?
2013. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

# 17


Te lennél az a bizonyos "normális pasi"?

2013. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
89%

17

A legrendesebbnek kinéző pasiról is kiderülhet h egy roh.adék. Sok nő úgy jár ilyen pasival aki megcsalja meg nem becsüli meg h nem is tud róla. Azt hiszi h milyen kedves, rendes pasija van.

2013. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
16%
Ez kell nektek csajoknak, egy hűtlen férfi. Ilyenkor megtanuljátok a partnert értékelni. (Gúnyos vigyorral, tenyeret dörzsölve kárörvendek.)
2013. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!