Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan rohad*kok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan rohad*kok a pasik, hogy megcsalják a hűséges barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Azt állítják, hogy szeretik őket (ami tuti kamu), miközben fűvel-fával csalják a barátnőjüket.

De közben meg sír a szájuk, hogy nincs egy normális, hűséges csaj sem. Van/volt... csak a lányok is belefáradnak a megaláztatásokba.

Fiúk... nektek ez miért jó? Miért van erre szükségetek? (Főleg, hogy ha már komoly lenne a kapcsolat)



2013. szept. 30. 15:12
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam a barátnőmmel hogy kiment dolgozni külföldre és mire haza jött csak azt közölte velem hogy ennyi volt vége! Pedig szerettük egymást és a jövőnket terveztük! megkapott tőlem mindent amit kellett! És ez volt a hála! Kérdezném hogy miért mindig a férfiakat szidják? Nem találok egy olyan nőt én sem aki nem lép félre!?
2013. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Kérdező,téged megcsaltak talán?Ha igen,akkor a pasidtól kéne kideríteni az okát,nem pedig egyből általánosítani és leszólni a többit!
2013. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha valakit megsértettem, tudom, hogy a csajok sem szentek. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy az olyan srácok, akik megcsalják a barátnőjüket, miért teszik. Nem akartam általánosítani, csak kíváncsi voltam.
2013. szept. 30. 16:16
 24/47 Noydra ***** válasza:

6#: Ha egy nő félrekúr, szereti is a pasit.


Ezen most kvajót röhögtem :D

2013. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kérdező, ezt csakis magadnak köszönheted. Annyi ilyen csaj van mint te, hogy az hihetetlen. Picsogtok a hűséges férfi után, aki tisztel benneteket, és nem csak a szextárgyat látja bennetek, de amint szembe jön egy ilyen férfi veletek, akkor már nem kell, mert unalmas.

Ki kell nektek? A bunkó (bocsánat a női szinonímája a magabiztos) kihaénnem, faszagyerek, akiről bárki megmondja, hogy hülyít titeket, de nektek csak azért is ő kell. Hát edd meg amit főztél. Nem tudlak sajnálni, tudod van egy közmondás madarat tolláról, te sem lehetsz jobb a hapsidnál, ha egy ilyen emberhez képes vagy vonzódni.

2013. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
9%

#19 "A legrendesebbnek kinéző pasiról is kiderülhet h egy roh.adék."

Hát akkor talán nem kinézet alapján kéne ítélni.

2013. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
74%

A megcsalás leggyakoribb okai (férfiak részéről):

1. Vannak pasik, akik megideologizálják, hogy nekik ez "jár", mert hát férfiak, és hát ugye a hormonok, meg érzelemmentes, stb. (ld. 6. válaszadó)

2. Van az a fajta megcsalás, mikor a nőknél kevésbé sikeres, önbizalomhiányos pasik eleinte ujjonganak, hogy végre van valakijük, majd elkezdenek azon filózni, hogy de hát akkor talán mást is megkaphatnának?!

3. Bárki megcsalhat bárkit, ha a másik fél elkényelmesedik, és természetesnek veszi, hogy a másik csak úgy "van", és nem tesz a kapcsolatért semmit (nőknél pl. ez a vezető ok, de férfiaknál sem ritka.


És ne mondjátok, hogy ti ugyan soha... mert amikor már ott a közös ház hitellel, két gyerekkel, közös vállalkozással, stb., de a másik fél semmit nem tesz a kapcsolatért, akkor ti is, akik el sem tudjátok képzelni, elkezdenétek kifelé kacsintgatni!

2013. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
59%

"És ne mondjátok, hogy ti ugyan soha... mert amikor már ott a közös ház hitellel, két gyerekkel, közös vállalkozással, stb., de a másik fél semmit nem tesz a kapcsolatért, akkor ti is, akik el sem tudjátok képzelni, elkezdenétek kifelé kacsintgatni!"


Igenis azt mondom, hogy soha. Ha azt érzem, hogy a többszörös helyrehozási kísérleteim ellenére sem tesz semmit a kapcsolatért, egyszerűen otthagyom, és ennek sem gyerek, sem pedig holmi hitel nem állhatja az útját. Szerintem gerinccel rendelkező ember így cselekszik.

2013. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
# 28: Ebben igazad van, de kérdés, hogy voltál-e már ilyen helyzetben, és mondjuk a többszörös helyrehozási kísérletek közepette jelent-e meg egy vonzó idegen, aki viszont mindent megtett azért, hogy te jól érezd magad (szemben a házastársaddal, aki tojt rá magasról)?! Ha voltál már ilyen helyzetben, és ellenálltál a kísértésnek, akkor nyilatkozhatsz, hogy te ugyan soha...
2013. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
93%

19 vagyok

26! Ki mondta h kinézet alapján ítélek. Am meg te is csak olyannal jössz össze aki tetszik nem? Azt meg h rendesnek néz ki nem úgy értettem h húúúúúú de fantasztikusan jó képű hanem h nem nézné ki belőle az ember h egy szemétláda.

20! Én soha nem csaltam meg a párjaimat. Akiért a legjobban oda tettem magam (majdnem még a seggét is kinyaltam és arany élete volt mellettem) az csalt meg fűvel-fával. Akkor én most miért is érdemeltem ezt meg?

2013. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!