Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan rohad*kok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan rohad*kok a pasik, hogy megcsalják a hűséges barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Azt állítják, hogy szeretik őket (ami tuti kamu), miközben fűvel-fával csalják a barátnőjüket.

De közben meg sír a szájuk, hogy nincs egy normális, hűséges csaj sem. Van/volt... csak a lányok is belefáradnak a megaláztatásokba.

Fiúk... nektek ez miért jó? Miért van erre szükségetek? (Főleg, hogy ha már komoly lenne a kapcsolat)



2013. szept. 30. 15:12
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
47%
Nálam (és még másoknál) is a belső vonzalom miatt is kialakulhat a külső vonzalom. Tapasztalatból tudom, mert volt olyan barátnőm, akit addig láttam szépnek, amíg nem csalódtam benne, utána vettem csak észre, h bizony elég csúnya.
2013. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Akkor leírom 100.000redjére is , hogy nem minden pasi r.hadék, és nem minden pasi csalja meg a párját. NEM LEHET FELFOGNI, hogy nem kéne általánosítani??????


27/N

2013. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Itt "üvöltöd" hogy nem kell általánosítani, de ha visszaolvasnál, akkor látnád, hogy miket is írtam és hogy nem akartam általánosítani, csak az ilyen pasik véleményére vagyok kíváncsi.
2013. szept. 30. 21:15
 44/47 Noydra ***** válasza:
Ez esetben jó neked, attól még ha nincs meg a vonzalom, eleve felesleges összejönni.
2013. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
Figyelj kicsi lány,ha egy kapcsolat sz..rá megy nem feltétlen az a fél a hibás aki megcsalja a másikat,olyankor magadban keresd a hibát,mert valamit te baszt...l el kedveském....
2013. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Ha az olyan nagy bűn, hogy mindent megkapott tőlem, amit csak kért... Akkor igen, én vagyok a hibás...
2013. dec. 28. 00:38
 47/47 anonim válasza:
Ohh ez volt nálunk is a volt pasimmal,a seggét is kinyaltam,na jó átvitt értelemben,volt hogy 2hétig a szüleim tartották el és nem kellett neki a jó,megcsalt,megcsaltam és a 2éves évfordulónkon szakítottam vele,utána 4hónapig fenyegetett,öngyilkos akart lenni,de leszartam...A mostani párom se különb,de hozzá nem kötődök annyira,és kezdi érezni hogy gáz van és ragaszkodik hozzám! Ne mindig add meg neki amit akar...tudod ez olyan hogy te bármit megteszel,de ő leszar,és ha te kidobod akkor még neki áll feljebb, legyél nő,állj a sarkadra,egy kapcsolatban kompromisszumokra van szűkség,mindkét félnek tenni a másikért!
2013. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!