Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan rohad*kok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan rohad*kok a pasik, hogy megcsalják a hűséges barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Azt állítják, hogy szeretik őket (ami tuti kamu), miközben fűvel-fával csalják a barátnőjüket.

De közben meg sír a szájuk, hogy nincs egy normális, hűséges csaj sem. Van/volt... csak a lányok is belefáradnak a megaláztatásokba.

Fiúk... nektek ez miért jó? Miért van erre szükségetek? (Főleg, hogy ha már komoly lenne a kapcsolat)



2013. szept. 30. 15:12
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
4%
#30 Te mondtad h rendesnek néz ki, de azt kinézet alapján nem lehet megállapítani, csak ti nők szerettek pusztán ez alapján komplett személyiségrajzot alkotni vkiről. Igen, én is olyannal jövök össze, aki tetszik, de ha a személyiségével megfog, akkor külsőre is tetszeni fog.
2013. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

"ti nők szerettek pusztán ez alapján komplett személyiségrajzot alkotni vkiről"


Aha, persze. Kikérem magamnak.

Nem sok olyan idióta van, aki külső alapján komplett jellemrajzot alkot a másikról.


"Igen, én is olyannal jövök össze, aki tetszik, de ha a személyiségével megfog, akkor külsőre is tetszeni fog."


Szerencsés vagy. Taps.

2013. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Noydra ***** válasza:

"Akinek bejön a személyisége, az külsőre is tetszeni fog." Ezen meg még jobbat röhögtem :D

Te vagy ezen az oldalon a legálszentebb szerintem 55%os.

2013. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
#33 Attól, h te felszínes vagy, még van olyan, akire ez igaz, bármilyen hihetetlen.
2013. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

19-es válaszolónál a pont! Feltételezem, tapasztalatból ír!

Hatalmas zöld pacsi neki!

2013. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 Noydra ***** válasza:
Azért vagy álszent, mert azt viszont nem hiszed el, ha egy nő állítja azt, hogy olyan, mint amilyennek most te kikiáltottad magad.:)
2013. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Mert nagyon sok nő állította már ezt nekem, és mindről kiderült, h hazudott. Férfiak közül viszont sok van, akire ez tényleg igaz.
2013. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Noydra ***** válasza:
Szóval te azt állítod, hogy bármiféle külső vonzalom nélkül kapcsolatot kezdenél egy tegyük fel csúnyább csajjal, csak azért, mert szimpatikus? Remélem tudod, hogy nem működne? Ha nem, akkor most mondom.
2013. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Az extrém csúnya lányokat leszámítva (de ilyen sztem 1000-ből 1 van) működne. Ismétlem, attól h te felszínes vagy, még nem mindenki az.
2013. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Noydra ***** válasza:

:) Látszik fogalmad nincs az egészről.

Külső vonzalom nélkül meghal az egész. Az nem kapcsolat. Nem kívánjátok egymást és szakítás. Vagy megcsalás, de te olyan jó lelkű embernek adod elő magad, szóvak szakítás...

2013. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!