Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt (? )

Figyelt kérdés
a barátom nem tudja hogy én tudom,de megcsalt egy buliban. azóta beszél és találkozgat a lánnyal,de közben nekem szeretlekeket ír mintha mi sem történt volna. ő nem tudja hogy tudom, én meg nagyon szeretem:S egyszerűen nem birok vele szakítani,mi legyen?
2013. máj. 27. 23:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Várj még kicsit!
2013. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
csald meg te is és kvittek vagytok
2013. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
pedig szakítanod kell vele. ha nem teszed meg te, majd megteszi ő valami szánalmas dumával pár hónap múlva
2013. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
egy ilyen nem fér bele egy kapcsolatba. Hahó csj legyen már egy kis büszkeséged meg önbecsülésed! egy ilyen fiút nem érdemes szeretni, nem érdemes törnöd magad akármennyire szereted tégy pontot a dolog végére!
2013. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
tudom,de elvileg még ő is szeret,tudom hogy egy ilyen nem fér bele,főleg ha állítólag szeret... de valami oka van annak, hogy nem szakít velem ezekután sem.
2013. máj. 27. 23:50
 6/32 anonim ***** válasza:
ja szeret...és te ezt elhiszed? a szerelembe nem fér bele a megcsalás, vagy szerinted igen?
2013. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Mert tényleg szeret! adj már neki egy kis időt!
2013. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Kész röhej, megcsalja a pasija és a csaj nem akar szakítani. Hogy is lehet ez? Jé, csak nem jóképű izmos és menő a pasi? Az a lényeg, nem igaz?
2013. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
elhiszem mert nem neked mondta ezt hanem valaki másnak...illetve azt mondta hogy a megszokás is közrejátszik de szeret is.
2013. máj. 27. 23:54
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Kár,hogy nincs méltóságod és önbeszülésed..

És azzal vigasztalod magad,hogy valami oka van annak,hogy veled maradt? Hát persze,hogy van: így két emberrel is közösülhet egyszerre.

Arról már nem is érdemes beszélni,hogy milyen nyugodt lelkiismerettel képes azóta is a szemedbe nézni..

Biztosan nagyon szeret téged....

2013. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!