Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki megcsalt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki megcsalt a barátom, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Nemsokára leszünk 1 éve együtt a barátommal és minden rendben is volt eddig, mindig mondja mennyire szeret és nem kell neki más stb.. viszont a minap amikor elment tőlem bejelentkezve hagyta a facebook-ját, én meg nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg kikkel beszélget, de ő is mindig "leellenőrizget" engem.. És hát olyan beszélgetést találtam amire nem számítottam.. márciusba beszélgetett és nála sokkal idősebb szinte már felnőtt nővel aki pultoslány ott ahova szokott járni néha, ő 18 a nő 23.. és hogy ők megpróbálják együtt.. viszont a csaj állandóan kérdőre vonta, hogy miért nem akar a kocsmán kívül találkozni vele meg lefeküdni vele, és hogy egy puszit is úgy kell kikényszerítenie.. de barátom olyan dolgokat írt neki, hogy nem hittem a szememnek.. kb minden hazugság volt amit ő állított magáról.. meg ígérgette a csajnak hogy majd lefekszik vele, de ő még semmit se érez iránta.. aztán végül szakítottak úgymond mert a lánynak ez az egész nem tetszett.. Most fogalmam sincs mit csináljak.. ez kb 4 hónapja volt csak.. Láttam egyszer hogy beszélgetnek de azt hazudja unokatestvére..

Szerintetek ráírjak a lányra hogy megtudjam pontosan mivolt? Arra gondoltam ezt nem fogom barátomnak felhozni, hanem majd amikor ő kér számon valami miatt ok nélkül, mert ez szokása... akkor majd előrukkolok ezzel a dologgal.. szerintetek?


2013. jún. 6. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én biztos kib.asznám és nem gondolkoznék ilyeneken.
2013. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hanariko ***** válasza:
ne írj rá, hanem szakíts a barátoddal. ha már eleve ő is ellenőrizget, nincs értelme. így, hogy ilyeneket megtudnál, még inkább nincs.
2013. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon szeretem és bármit képes vagyok lenyelni.. :( de ez most eléggé sok volt..
2013. jún. 6. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Ráírhatsz szerintem. Neki is joga van tudni.


Amúgy meg szerintem hagyd ott,de te tudod.

2013. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kezdjük ott ha gond van egy kapcsolatban és van egy harmadik személy, akkor nem ahhoz megyünk, hanem a pártól kérdezed meg,

a másik most elgondolkozhatsz rajta, minden jó a kapcsolatban vagy nem, Te szereted, az nem azt jelenti ő is, amúgy már nincs szerelem sem, inkább beszélj a sráccal ennyi N

2013. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én mindent megtettem eddig is ezért a kapcsolatért, mindig a kedvébe jártam.. bár nagyon sokan mondták, hogy jobbat érdemelnék.. de ennek ellenére én érzem hogy szeret, ebbe tuti biztos vagyok, még ha ezt nemis lehet elhinni ezek után.. ezért is vagyok ennyire tanácstalan miért történt ez és ezért szeretném megtudni pontosan mivolt, mielött cselekednék..
2013. jún. 6. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Kidobnám azonnal és végleg
2013. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!