Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a szerelmemet, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a szerelmemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én hülye megcsaltam. Ráadásul egy nyugati pályaudvari prostituált szopott le.:( 4 hónapja vagyunk együtt, és megtettem. Józanon. Undorodom magamtól. Hogy fogok tudni a szemébe nézni? Nagy a szexuális vágyam, hozzánk nem jöhetünk, neki nincs külön szobája ...Szeretem. Nem tudtam munka után így haza menni, itt iszok magamban az utcán, hogy elviseljem a történteket:( A prosti esküdözött hogy nem kapok el semmit... Nem merném a barátnõmnek elmondani, ezt nem! Mert nem akarom elveszíteni, hisz teljes szívembõl szeretem! Ez a fiú nem én voltam... Nem akartam megcsalni, fõleg nem így. Fogalmam sincs mit mondhatnék, hatalmas nagy bûnöm ellenére még is támogatást keresek. Vajon elkaptam valamit? Nem érdemlem meg a páromat! Segítség!
2014. márc. 31. 04:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki ezt. Hogy elkaptál-e vmit majd az orvos megmondja. Te láttad mennyire igényes a prosti. Ha normális ember vagy akkor felemésztene ez a dolog, így jobb ha elmondod neki és vállalod a következményeket. Más kárán tanul az okos de a sajátunkon se árt.
2014. márc. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kellett ő neked eléggé...Ha tiszta lelkiismeretet szeretnél,akkor megkíméled attól, hogy bevalld neki és szakítasz vele.Adj neki esélyt, hogy boldog lehessen mással!

Hidd el,sosem lenne már ugyanolyan ez a kapcsolat.

2014. márc. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ha szereted engedd el!!
2014. márc. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki, ha szereted, ennyit megérdemel.
2014. márc. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha férfi vagy, akkor ne picsogjál. Megtetted, megtetted. Túl vagy rajta, felejtsd el. NE mondd el a párodnak és ne hagyd, hogy az őszinteségi roham úrrá legyen rajtad. Felejtsd el, meg sem történt. És többet ne menj.
2014. márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Öreg...nyugatinál ott a metró, a vonat, nincs messze a Duna se....válaszd valamelyiket!
2014. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Én nőként mondom hogy ne mondd el neki! Elkövettél egy hibát, ha elmondanád neki, csak a saját lelkiismeretfurdalásodon könnyítenél, neki pedig hatalmas fájdalmat okoznál! Arról nem is beszélve hogy ha még meg is bocsátana neked, soha nem lenne már az igazi a kapcsolatotok, hisz mindig benne lenne, nem tudna már megbízni benned! Szóval felejtsd el az egészet és ha valóban szereted a párod, többé ne tegyél ilyet!
2014. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noydra ***** válasza:
100%
7es, ez még mindig a legszarabb kifogás a párod szemébe hazudásának.
2014. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora szar ember vagy..

Csajnak jobb lenne nelkuled

2014. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:

Valóban nem érdemled meg őt.

Ez a nagy szexuális étvágy ez nagyon szar duma. Vannak meg így páran, de néhányan tényleg szerelmesek és megoldják.

Jahh ahhoz meg külön grat, ahogy sikerült ezt összehozni.

2014. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!