Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elfelejtette a párom a születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette a párom a születésnapomat. Nagyot csalódtam benne. Már sok minden megfordult a fejemben. Talán megcsal? Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Szerinten, ha valakit szeretünk, akkor az a legalapvetőbb, hogy ilyen ne forduljon elő. Lehet, hogy már mást szeret? Hogyan derítsem ki?

2014. jún. 3. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

jajj erről eszembe jutott egy sztorink..


le volt kódolva a férjem telefonja, számkóddal, amit én nem tudtam

valamit meg akartam nézni.. kérdeztem hogy mi a kód..

erre:

Férjem:"az évfordulónk" (mondom de édes, ezt sem gondoltam volna)

ÉN:....ütöm.. nem megy, ...ütöm nem megy...." jó, akkor szerinted mikor van az évfordulónk?"

Férjem: 10.19

én:":D:D:D:D:D, az évfordulónk 11.19...


(de megbocsájtottam, mert azóta az esküvőnk megvolt 10.19-ei dátummal:D:D)

2014. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen. Én a férjem névnapját jegyeztem meg nagyon nehezen, a mai napig nagyon oda kell figyelnem rá, hogy el ne felejtsem. A múltkor is az előtte való két hétben minden áldott nap az eszemben volt, mégis aznap olyan sűrű napom volt, hogy csak délben jutott eszembe felköszönteni. Szégyelltem is magam miatta, de már nem volt mit tenni.
2014. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Költőnő? ***** válasza:
ó hát én kb úgy felejtek el sokmindent mint akinek kötelező, mert épp olyan időszak van, h nem tudom észben tartani akkor aktuálisan. :)))
2014. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem feltétlen megcsalás. Mondok egy jobbat: mi a párommal a szülinapomon jöttünk össze, és ráadásul számmal tök rímelős kimondani, szóval nem egyszerű elfelejteni :D DE! Hiába azon a napon jöttünk össze a párom 1,5 évig ha spontán rákérdeztem, hogy mikor van a szülinapom (csak mert egyszer azzal kérkedett h minden dátumot pontosan tud) mindig egy hónappal korábbi időpontot vágott rá 1,5 ÉVEN keresztül :O :D mennyit nevettem rajta :)

Szóval, ez még nem a világ vége kérdező, Ő is ember, felejthet dolgokat...Nem mindenkinek jó a memóriája főleg ha még csak rövid ideje vannak együtt. Mióta vagytok együtt? (Régebbi komikat nem olvastam)

2014. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!