Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkora ribizli lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkora ribizli lennék? Esélytelen?

Figyelt kérdés
Lesmároltam a legjobb barátnőm pasiját, akibe fülig szerelmes...ha nem velem smárolt volna akkor úgyis talált volna valaki mást akivel megcsalhatja. Felajánlotta az egyéjszakás kalandot, de én csak az orálban voltam benne. Nem akartam hogy mással tegye meg, csak jót akartam. Most már szerintetek esélytelen hogy újra barátnők legyünk? Teljesen elrontottam mindent?

2014. júl. 31. 23:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
pfffff....gondold csak magad a baràtnõd helyébe..neked,hogy esne ez ha kiderül??? biztos nem ribizlinek neveznéd meg nem baràtnõnek hanem 1 szànalmas rossz konnyûvérü felelõtlen ku**ànak..Ami mkst tevagy! GYÛLÖLÖM AZ ILYET!
2014. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

9-es,

Köszi, hogy kiemelted, jót szakadtam :D

Alap, hogy ezzel szívességet tett a legjobb barátnőjének :)

2014. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom most kis mosolyszünet van? Hogy derült ki? levélben is írhatod)
2014. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
60%
Velem is ez volt..túléltem:* teljesen megérte így utólag.
2014. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%
Ülj le, k......rva!
2014. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
szerintem még mindig jobb mintha egy aidszes k.rvával feküdt volna le, aztán meg barátnőmmel.. így legalább csak orál volt.
2014. júl. 31. 23:32
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

És ma van, ha előtted már lefeküdt egy aids-es k*rvával?


AMúgy ja, egyértelműen ribi vagy. Ismered azt a mondást, hogy a pasik jönnek mennek, de a barátság megmarad? Mondd ezt a barátnődnek, el ne felejtse.

L22

2014. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Megtörtént má velem is ilyen. Sokáig nem bezséltünk ri.ancoztam állandóan aztán rájöttem, hogy nem jobb. De akkora gyűlöletet éreztetett bennem, hogy már nem puszipajtások vagyunk. Ritkán ha összefutunk és leszólít beszélünk, de mindig sietek mert még a mai napig a betonba tudnám verni a fejét..


Ha bnőd is ugyan így érez mint én, akkor tartsd magad távol a betontól és minden éles tárgytól.. :/

2014. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Gondolj bele, ha a te álompasidat a legjobb barátnőd elégítené ki mert csak jót akart neked, mit szólnál hozzá? Megköszönnéd neki? Nem hiszem, elég nagy hiba volt sajnos.
2014. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Az kemeny.. nem ribizli vagy, hanem egy gerinctelen fereg, mar bocsi. En sem vagyok egy szent, csinaltam "csunya" dolgokat, de azert van bennem annyi, hogy az allitolagos legjobb baratnommel nem cseszek ki. Es nagyon szanalmas. hogy ezzel magyarazod, hogy megtette volna massal, igy a pasi is es te is ugyanolyan szanalmasok vagytok... keress masik baratnot, bar elore sajnalom az illetot.
2014. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!