Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkora ribizli lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkora ribizli lennék? Esélytelen?

Figyelt kérdés
Lesmároltam a legjobb barátnőm pasiját, akibe fülig szerelmes...ha nem velem smárolt volna akkor úgyis talált volna valaki mást akivel megcsalhatja. Felajánlotta az egyéjszakás kalandot, de én csak az orálban voltam benne. Nem akartam hogy mással tegye meg, csak jót akartam. Most már szerintetek esélytelen hogy újra barátnők legyünk? Teljesen elrontottam mindent?

2014. júl. 31. 23:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A többiektől már megkaptad így én már nem akarlak annyira leoltani, de a többieknek teljesen igazuk van, ez nem volt szép dolog, tőled, de azt hiszem ezt te is tudod.
2014. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy kedves kérdező?? Hogy jutot ilyen az eszedbe amugy?? A baratnőd pasiját oralisan kielegiteni???
2014. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
újabb zokniagyú ribi, éljen :S Ha jót akartál volna, akkor nem lesz*pod, hanem szólsz a barátnődnek, hogy a pasija hűtlen hozzá, te szerencsétlen. Biztos repes a boldogságtól, hogy nem csak a szerelme, hanem a "barátnője" is szétalázta.
2014. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Még mindig egy aljas szemét vagy, igen :))
2014. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem is barátnő az ilyen aki ennyiért megharagszik. A jóbarátaival mindent megoszt az ember, ráadásul ötülhet a barátnőd hogy nem egy másik koszos riban@@al volt hanem veled.
2017. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!