Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek így működhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
féléve alkotok a barátommal egy párt, nagyon szeretem, de az elején Ő akarta nagyon ezt a kapcsolatot, és én a második hónapban elutaztam egy kirándulásra, és megcsaltam. egyszeri, semmit sem jelentő alkalom volt, tudom undorító stb, de elrendeztem magamba, úgy értem hatalmas lelkiismeretfurdalásom volt, és bántam. De úgy döntöttem, ami Balatonon történt, az ott is marad. És ezekután kezdtem igazán értékelni, és beleszeretni a páromba. Szerintetek így működhet? Hazugságra alapszik és nem lehet belőle jó, vagy megkíméltem valamitől és mióta szeretem, indulhatok tiszta lappal? köszönöm a megértést és értelmes válaszokat

2014. aug. 2. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha megtudnám, hogy féléve hazudsz nekem a pi csád rugnám szét... azonnal lépj le és tűnj el az életéből te büdös rib anc
2014. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor kiemelten köszönöm az értelmes választ:D
2014. aug. 2. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ezt megtudnám a páromról, lesúlytana, soha nem tudnék újra szerelmesen nézni rá. Nem is érezném kötelességemnek azt, hogy mellette maradjak, hűségesen, jóban rosszban. Ha ő nem szakít, akkor én fogok, mert ezzel megaláz.
2014. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, indulhatsz tiszta lappal, lelked a szeretet által megtisztulást nyert...


Hol élsz Te bammeg', a mesékben?! Igaza van az 1-esnek.

2014. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
...és még nevetsz ezen... szánalmas vagy..
2014. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es válasza kicsit durva, de igaza van.

A párod úgy jár a legjobban ha minél előbb szakítotok.

2014. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Megbánta, és azóta megszerette. Nem volt szép, de megbocsátható. Elmondhatod neki a történetet, és ha nem ilyen, mint az itt válaszolók, akik inkább birtokolnak, mint szeretnek, akkor indulhatsz tiszta lappal. ha kidob, mégsem szeret igazán. Ennyi.
2014. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem érdemled meg a pasidat. :) Jobban járna ha találna egy olyan lányt aki őszinte vele, és igazán szereti.
2014. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es ez nem ilyen egyszerű, valakit nem csak a két szép szeméért szeretünk. Ez árulás, és szeretet ugyan megmaradhat, de én már egyáltalán nem úgy tekintenék rá, mint azelőtt.
2014. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es

Még a srác van leszólva, hogy ha kidobja, akkor nem szerette eléggé? :D

Ez vicces volt.

2014. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!