Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek így működhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
féléve alkotok a barátommal egy párt, nagyon szeretem, de az elején Ő akarta nagyon ezt a kapcsolatot, és én a második hónapban elutaztam egy kirándulásra, és megcsaltam. egyszeri, semmit sem jelentő alkalom volt, tudom undorító stb, de elrendeztem magamba, úgy értem hatalmas lelkiismeretfurdalásom volt, és bántam. De úgy döntöttem, ami Balatonon történt, az ott is marad. És ezekután kezdtem igazán értékelni, és beleszeretni a páromba. Szerintetek így működhet? Hazugságra alapszik és nem lehet belőle jó, vagy megkíméltem valamitől és mióta szeretem, indulhatok tiszta lappal? köszönöm a megértést és értelmes válaszokat

2014. aug. 2. 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem értem mért kell tisztálkodni...

Megcsaltad mert gyenge jellem vagy(köznyelven :riba..)

Hagyd ott mert az ilyen kapcsolatnak nincs jövője.

Ha már balcsin gerinctelen voltál akkor most ne legyél az és szakíts vele ne rabold el tőle feleslegesen a hónapokat, éveket.

2014. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!