Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bocsájtottatok már meg megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsájtottatok már meg megcsalást? Utána tudott működni a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Milyen jellegű megcsalás volt?

2014. nov. 5. 08:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csaltak meg. Sokszor gondoltam rá, hogy jó lenne vele beszélni, visszamentem volna hozzá. De nem tudtam felvenni a telefont és beszélni vele. Mire két héttel később ténylegesen fel akartam keresni, azon járt az eszem, hogy mi van, ha összejött azzal a lánnyal - ők akkor még nem zárták le biztosan a dolgot. Nem tudtam volna elviselni, ha kiderül, hogy tényleg összejönnek. Úgyhogy azóta sem tudtam felhívni, pedig sokszor gondoltam rá. Akkor mentünk szét másodszorra. Ha harmadszorra is összejöttem volna vele, akkor is ugyanúgy viselkedett volna, mint az előző két alkalommal. Tehát igazából nem kár érte.
2014. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én exem mellettem tartott egy másik barátnőt akivel ugye nem tudtunk egymásról. Nálam ott értelemszerűen vége lett, a másik csaj ennek ellenére is vele maradt. Megbocsátani sosem fogom tudni neki.És nem is tudnék vele lenni többet hiába szerettem mindennél jobban...
2014. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!