Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos a megcsalás gyanuja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a megcsalás gyanuja?

Figyelt kérdés

Pár napja felmentem a páromhoz. Ő elment az öccsének segíteni valamiben kb 15 percre, addig pedig belenéztem a skype-jába, mivel be volt kapcsolva a gépe és a skype-ba is be volt jelentkezve.

Nem szoktam belenézni, de olyan titokzatosan viselkedik mindig, hogy néha kételkedem benne, és sajnos már estem pofára... :( Titokzatos, pl azért, mert nem 1x megkérdeztem egy beszélgetés közben, hogy" és amúgy hogy telt a napot, mit csináltál?" vagy nem válaszolt, vagy olyat mondott, hogy már nem emlékszik, vagy valami kifogás, csak ne keljen válaszolni.

Skype-ra visszatérve: Volt egy nő, akivel 2x beszélgetett. A csaj vette fel a páromat, és összesen kétszer beszélgettek. Mind a kétszer a partnerem kezdeményezte a beszélgetést. "Sikeresen felvettél:)" Csaj válasza " Akkor elküldöd a megbeszélt képet magadról?" Nekem már itt nem tetszett. Ezek valahol beszélgethetnek titokban, de amikor a páromat kérdeztem, hogy mennyire szokott az emberekre ráírni, akkor azt mondja, hogy senkire nem szokott. Itt a lényeg az, hogy valamilyen csaj iránt érdeklődik. Egyébként kint volt a képe, nálam jóval szebb lányról van szó. Aztán beleolvastam a beszélgetésbe még tovább, és egy ilyet fedeztem fel: csaj írja a páromnak "Most megyek, oké?" a párom erre "Nem. :D Kellesz!" És itt becsapva érzem magam.Magam alatt voltam kicsit, és szomorú lettem. Ennek két napja, de ma se bírtam emiatt néha koncentrálni az órán. Nincs semmilyen ismerkedős beszélgetésük, de már eleve úgy írtak egymásra, mintha ismernék egymást a neten, valahonnan! Szerintetek csak felfújom? Lehet, hogy csak arra gondolt, hogy ne lépjen le skype-ról, mert jól érezte magát a párom vele? Mert az más, ha benne volt egy jó beszélgetésben, de eléggé hülyeségekről beszélgettek semmi komolyról!

A páromtól ezer %, hogy nem kérdezek rá, ki ez a csaj, honnan ismeri, mert akkor csak összevesznénk és csalódna bennem, hogy miért olvasgatom az ő magán beszélgetéseit!


Szerintetek nyomozzak a párom után kicsit, vagy próbáljak megbízni benne jobban? Egyéb alternatíva esetleg? Hozzátenném: Én kifejezetten megbíztam benne régen, de az idő múlásával kezdek gyanakodni. Kb másfél éve ismerem és fél éve vagyunk együtt.


Köszönöm a segítséget!

20 évesek vagyunk (én vagyok a lány)



2014. nov. 10. 15:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Jogos.
2014. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ha alkalma lenne, megdugná a másik csajt. "Kellesz" ilyet nem írunk ha csak beszélgetni akarunk valakivel.

És a beszélgetésből ha az jön le, hogy már valahonnan ismerhetik egymást akkor lehet már találkoztak is.

Bár nem illik belenézni a másik magánlevelezésébe (ezt törvény is tiltja), de ezek után én kérdőre vonnám. Mert van alapja.

Ha nem elég meggyőző akkor azonnal kivágni.

2014. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Igazad van, de éreztem, hogy meg kell néznem! :(

Egyébként én vagyok neki az első szerelme és mindig avval győzködik, hogy mennyire szeret. lehet, hogy csak etet? :(

2014. nov. 10. 15:47
 4/27 A kérdező kommentje:
Egyébként ő még szűz, én már nem. Ha ez esetleg számít valamit...
2014. nov. 10. 15:51
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a beszélgetés több mint 5 hónapja volt közöttük.
2014. nov. 10. 15:54
 6/27 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ő még szűz, te meg nem? Fél éve együtt vagytok és nem feküdtetek le?
2014. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sűrűn van merevedése, de ha arra kerülne sor, akkor valahogy mindig feladja a középsője... Nem tudom, szebben fogalmazni, biztos értitek.
2014. nov. 10. 16:12
 8/27 anonim ***** válasza:

5 hónappal korábbi ez a beszélgetés vagy azóta beszélgetnek?

Ha 5 hónapja beszélgettek utoljára, akkor ne foglalkozz ezzel a csajjal.

A randizós időszakban (első 1,5 hónapban még én is levelezgettem más sráccal is, mert akkor a párommal még nagyon laza volt a dolog, de utána nem volt ilyen).

2014. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
A skype-on 5 hónapja beszélgettek utoljára. De mondom, mivel úgy néz ki, hogy ismerik egymást, így lehet, hogy máshol még dumálnak. :(
2014. nov. 10. 16:24
 10/27 A kérdező kommentje:
Ami engem megnyugtat, hogy másik megyében is lakik.
2014. nov. 10. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!