Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos a megcsalás gyanuja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a megcsalás gyanuja?

Figyelt kérdés

Pár napja felmentem a páromhoz. Ő elment az öccsének segíteni valamiben kb 15 percre, addig pedig belenéztem a skype-jába, mivel be volt kapcsolva a gépe és a skype-ba is be volt jelentkezve.

Nem szoktam belenézni, de olyan titokzatosan viselkedik mindig, hogy néha kételkedem benne, és sajnos már estem pofára... :( Titokzatos, pl azért, mert nem 1x megkérdeztem egy beszélgetés közben, hogy" és amúgy hogy telt a napot, mit csináltál?" vagy nem válaszolt, vagy olyat mondott, hogy már nem emlékszik, vagy valami kifogás, csak ne keljen válaszolni.

Skype-ra visszatérve: Volt egy nő, akivel 2x beszélgetett. A csaj vette fel a páromat, és összesen kétszer beszélgettek. Mind a kétszer a partnerem kezdeményezte a beszélgetést. "Sikeresen felvettél:)" Csaj válasza " Akkor elküldöd a megbeszélt képet magadról?" Nekem már itt nem tetszett. Ezek valahol beszélgethetnek titokban, de amikor a páromat kérdeztem, hogy mennyire szokott az emberekre ráírni, akkor azt mondja, hogy senkire nem szokott. Itt a lényeg az, hogy valamilyen csaj iránt érdeklődik. Egyébként kint volt a képe, nálam jóval szebb lányról van szó. Aztán beleolvastam a beszélgetésbe még tovább, és egy ilyet fedeztem fel: csaj írja a páromnak "Most megyek, oké?" a párom erre "Nem. :D Kellesz!" És itt becsapva érzem magam.Magam alatt voltam kicsit, és szomorú lettem. Ennek két napja, de ma se bírtam emiatt néha koncentrálni az órán. Nincs semmilyen ismerkedős beszélgetésük, de már eleve úgy írtak egymásra, mintha ismernék egymást a neten, valahonnan! Szerintetek csak felfújom? Lehet, hogy csak arra gondolt, hogy ne lépjen le skype-ról, mert jól érezte magát a párom vele? Mert az más, ha benne volt egy jó beszélgetésben, de eléggé hülyeségekről beszélgettek semmi komolyról!

A páromtól ezer %, hogy nem kérdezek rá, ki ez a csaj, honnan ismeri, mert akkor csak összevesznénk és csalódna bennem, hogy miért olvasgatom az ő magán beszélgetéseit!


Szerintetek nyomozzak a párom után kicsit, vagy próbáljak megbízni benne jobban? Egyéb alternatíva esetleg? Hozzátenném: Én kifejezetten megbíztam benne régen, de az idő múlásával kezdek gyanakodni. Kb másfél éve ismerem és fél éve vagyunk együtt.


Köszönöm a segítséget!

20 évesek vagyunk (én vagyok a lány)



2014. nov. 10. 15:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az exe, bárhonnan ismerhetik egymást.

Fél éve nem beszéltek skype-on. Valószínű szerintem, hogy már nem beszélnek, mert akkor valószínűleg skypeoltak is volna.

2014. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Azt mondta a párom, hogy előttem senkije nem volt. Bár ha még az exe is lenne. Szerintam nem normális az, hogy van egy új barátnője, akit állítólag halálosan szeret, de azért a hónapok elején az exenek írja, hogy "Kellesz!"
2014. nov. 10. 16:30
 13/27 A kérdező kommentje:

egypébként a párom nem 1x sírt előtte. Soha nem láttam még sírni és soha nem láttam még, hogy maga alatt legyen, de a máfél év alatt az utóbbi 1 hónapban 4x sírt. El van gyengülve, mert az egyik szülője kikészíti idegileg és az a baja, hogy nehezen hiszem el amit mond... de még csodálkozik? Amúgy szerintem az se volt igaz, hogy miattam sírt, szerintem lelkiismeretfurdoklása is van valami miatt... Lehet a megcsalás miatt, mert lehet, hogy tényleg megcsalt.

Még a nyáron megkérdeztem tőle, hogy ugye te soha nem csaltál meg? és fel se tettem a kérdést, de már agresszíven rávágta, hogy "Nem!" ez is gyanus ... :S

2014. nov. 10. 16:33
 14/27 anonim ***** válasza:

Először is: milyen a kapcsolatotok? Változtak dolgok,vagy jó minden? :)


Másodszor: attól,még simán beszélhetnek mondjuk facen...nálam is volt idő amikor skypeoltam...aztán inkább mondtam menjünk át,mert kényelmesebb..vagy akármi..


Ezt a kellhet dolgot meg szerintem sok mindenre lehet érteni..


Ha változott a kapcsolatod vele,és nem jó irányba akkor zavarna..másképp nem..

2014. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Az utóbbi másfél hónapban romlott a kapcsolatunk. Nem erősen, de érezhetően romlott. Viszont mindig hamar helyre hozzuk és majdnem olyan, mintha mi sem történt volna.

Bár úgy érzem, hogy ő sz*rik bele mindenbe, és én küzdök csak... :S

Nem 1x beszéltem vele erről, de nem történt drasztikus változás.

2014. nov. 10. 17:12
 16/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vmi társkeresőről szedte a csajt. Ott lehet beszélgetni, ismerkedni, és ha már vmennyire ismered és szimpi, akkor adsz meg neki facebook-ot vagy skype-ot.

A helyedben nagyon odafigyelnék, és ezek után nem tudnék benne megbízni.

2014. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mikben romlott meg?


Próbálj meg vele beszélni erről,de csak finoman kérdezgesd..nehogy lebukj.

2014. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Elmúlt az a bizonyos rózsaszín köd... nem mindig tudunk miről beszélgetni. Már nem ragaszkodunk úgy egymáshoz.

De persze ha alig beszélünk 1 hétig és találkozunk váratlanul, olyanok vagyunk, mint a boldog szerelmes óvodások... Nem tudom, hogy ezek jó vagy rossz dolgok-e. :/

2014. nov. 10. 19:48
 19/27 A kérdező kommentje:

Ami miatt néha veszekszünk az az, hogy ő azt gondolja, hogy én hülyének nézem őt, és azt gondolja még, hogy én azt gondolom, hogy ő is hülyének néz engem...

Mert hogy én intenzíven élem meg az eseményeket és ahogy mesélem, szerinte úgy mondom, hogy mintha ő hülye lenne, pedig rohadtul nem így van. Néha megkérdezem, hogy érted? ő meg agresszíven "igen". de ha valami jelét mutatná annak h. figyel rám, akkor lehet nem kérdezném meg ennyiszer, hogy "érted?"... meg van amikor beszélek hozzá és mintha a levegőnek beszélnék... nem válaszol

azt mondja h. azért mert idegesíti h. magamban beszélek, amikor neki beszélek, csak ő nem válaszol... kikészülök ezektől a hülyeségektől!

2014. nov. 10. 19:52
 20/27 A kérdező kommentje:
Régen minden gondolatát le tudtam kötne, mostanság meg mintha az nem menne, hogy rám figyeljen. Vagy ennyire nem érdekli, amit mondok?! :/ Hogy lehetne ezt helyre hozni?
2014. nov. 10. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!