Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos a megcsalás gyanuja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a megcsalás gyanuja?

Figyelt kérdés

Pár napja felmentem a páromhoz. Ő elment az öccsének segíteni valamiben kb 15 percre, addig pedig belenéztem a skype-jába, mivel be volt kapcsolva a gépe és a skype-ba is be volt jelentkezve.

Nem szoktam belenézni, de olyan titokzatosan viselkedik mindig, hogy néha kételkedem benne, és sajnos már estem pofára... :( Titokzatos, pl azért, mert nem 1x megkérdeztem egy beszélgetés közben, hogy" és amúgy hogy telt a napot, mit csináltál?" vagy nem válaszolt, vagy olyat mondott, hogy már nem emlékszik, vagy valami kifogás, csak ne keljen válaszolni.

Skype-ra visszatérve: Volt egy nő, akivel 2x beszélgetett. A csaj vette fel a páromat, és összesen kétszer beszélgettek. Mind a kétszer a partnerem kezdeményezte a beszélgetést. "Sikeresen felvettél:)" Csaj válasza " Akkor elküldöd a megbeszélt képet magadról?" Nekem már itt nem tetszett. Ezek valahol beszélgethetnek titokban, de amikor a páromat kérdeztem, hogy mennyire szokott az emberekre ráírni, akkor azt mondja, hogy senkire nem szokott. Itt a lényeg az, hogy valamilyen csaj iránt érdeklődik. Egyébként kint volt a képe, nálam jóval szebb lányról van szó. Aztán beleolvastam a beszélgetésbe még tovább, és egy ilyet fedeztem fel: csaj írja a páromnak "Most megyek, oké?" a párom erre "Nem. :D Kellesz!" És itt becsapva érzem magam.Magam alatt voltam kicsit, és szomorú lettem. Ennek két napja, de ma se bírtam emiatt néha koncentrálni az órán. Nincs semmilyen ismerkedős beszélgetésük, de már eleve úgy írtak egymásra, mintha ismernék egymást a neten, valahonnan! Szerintetek csak felfújom? Lehet, hogy csak arra gondolt, hogy ne lépjen le skype-ról, mert jól érezte magát a párom vele? Mert az más, ha benne volt egy jó beszélgetésben, de eléggé hülyeségekről beszélgettek semmi komolyról!

A páromtól ezer %, hogy nem kérdezek rá, ki ez a csaj, honnan ismeri, mert akkor csak összevesznénk és csalódna bennem, hogy miért olvasgatom az ő magán beszélgetéseit!


Szerintetek nyomozzak a párom után kicsit, vagy próbáljak megbízni benne jobban? Egyéb alternatíva esetleg? Hozzátenném: Én kifejezetten megbíztam benne régen, de az idő múlásával kezdek gyanakodni. Kb másfél éve ismerem és fél éve vagyunk együtt.


Köszönöm a segítséget!

20 évesek vagyunk (én vagyok a lány)



2014. nov. 10. 15:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Mit èrtesz megcsalàs alatt?

Az nálad már az ha beszélget valakivel?

Azt mondod hogy még szűz? Fél év jàràs után is mikor te (a làny) már nem vagy az.. Ez fura. .

Tuti biztos vagy benne hogy ffelzgstod a pasid fantáziáját?

Bejössz neki mint nő?

Mondjuk hallottam olyan storyrol is, hogy a pasi àllandóan a gap előtt recskàzott,ezért nem tudott többet nyújtani otthon..

Megnèzted milyen képeket küldtek egymásnak?

2014. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom... sűrűn feláll neki. Am elvileg engem nagyon szépnek tart, de én már nem szeretek annyira kacérkodni, mint régen. Valahogy elmúlt bennem ez a vágy.

Amúgy csak a párom küldött képet magáról, de nem mertem megnézni a linket, mert hiába kitörölném az előzményekből, ő informatikus, és ha véletlenül valamit csinál a C lemezen és észreveszi ennek a maradékát, akkor biztos nem fog neki tetszeni. Tudni fogja, hogy abban az időben, én voltam a gépénél...

2014. nov. 11. 12:18
 23/27 A kérdező kommentje:
Egyébként... én nem járok túl nőies ruhákba. Sportcipő, farmer, póló, néha kendő vagy ékszer. Ritkán körömlakk, semmi smink, max évente 2x. Nekem azt mondta, hogy az ő kedvéért nem kell kicsípnem magam, neki így tetszek, ahogy vagyok.
2014. nov. 11. 12:19
 24/27 A kérdező kommentje:

Egyébként mi egy mély és érzelmes barátságból fonódtunk össze, és a barátságunk alatt is éreztem, hogy ott lent megmozdult neki, de úgy csináltam mindig, mint aki észre se vette. Rengetegszer néztük egymást percekig le se vettük egymásról a tekintetünket, volt hogy éjszakákat nem aludtunk, mert cseteltünk... és még sorolhatnám. Ezek után is azt gondolod, hogy nem szeret? Vagy hogy nem indítom be a fantáziáját?

Az előző párommal se viselkedem sokkal másként és még se volt ilyen merevedéi problémáink...


Egyébként nem megcsalás nekem ha beszélget mással, csak ebből a beszélgetésből azt szűrtem le, hogy a páromnak bejön a csaj és akar tőle valamit. Idegesít, hogy így érdeklődik felé. Addig vagyok "biztonságban" míg megyék választanak el minket!

2014. nov. 11. 12:23
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy úgy gondolom nem szeret!

Csak kérdeztem ,hogy érzed a dolgot a vágyairól.

Téged amúgy nem zavar h nincs semmi együttlét?

Azzal semmi baj, ha neked az igényeidnek megfelelő amit nyújt.

de az én véleményem, hogy a féltékenység okát magunkban kell keresni elsősorban.

Mondjuk én is berágnék egy „ kellesz" kijelentése! "

Próbálj meg beszélni vele, mondd el neki ami bánt.

Te ismered őt igazán, de én elmondanám a páromnak hogy bele néztem a gépébe és rábukkantam valamire ami nem tetszett..

Még kérdezném hogy ez mi volt!!??

De hangsúlyozom ezt én tenném az én párommal.

Inkább végighallgatnék egy erkölcsi beszédet minthogy kétségek között éljek.. Amúgy ha nem beszélitek át a dolgot, ez a tüske végig ott lesz ami a kapcsolat minőségén is megfog látszódni..

Mindenesetre kívánok minden jót nektek!

2014. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat!


Tudom, hogy nem azt mondtad, hogy nem szeret, azt csak azért kérdeztem, mert ezek alapján így külső szemmel kíváncsi voltam arra, hogy hogyan látod.

Igazad van egyébként. Beszéltem vele, nem mondtam el neki, hogy belenéztem a gépébe, mert így is az a baja mostanság, hogy azt érzi, hogy nem bízom benne...

A megcsalástól való félelem az azért van, mert az egy dolog, hogy én rettenetesen féltékeny tudok lenni, csak nem mutatom ki, de az is egy másik dolog, hogy amiatt lettem még ilyenebb, mert a volt párom etetett avval, hogy csak engem szeret, csak is rám vágyik, senki másra nem kíváncsi, és kiderült, hogy elment k*rvázni, nem is 1x...Akkor úgy éreztem maga, mint egy utolsó senki, akibe kést döfnek jó néhányszor és benne is tartják...

Azóta túl vagyok a páromon, de ettől az érzéstől még mindig félek. Félek, hogy nem tudom a páromat hosszú távon megtartani úgy, hogy engem szeressen, hogy csak rám legyen kíváncsi... :(

Egyébként nekem hiányzik a szex, és neki is, legalább is próbálkozik mindig, de mostanában visszautasítom a közeledéseit, mert elment az egész küzdelemtől a kedvem. Tudom, hogy úgy is az lesz a vége, hogy lelankad mielőtt behelyezné azt...

Tudnál tippeket adni arra, hogy hogyan tarthatom meg a páromat hosszútávon? De úgy értve, hogy nem csak, hogy velem maradjon fizikailag, hanem hűséges is maradjon és engem lásson a legszebbnek továbbra is évek után is...

Egyébként én nem vagyok az a nőies nő, de nekem azt mondta, hogy nem is akarja, hogy olyan legyek, de néha belefér. Aztán megkérdeztem tőle ma, hogy legyek vörösrúzstól tüzes, csipkés fehérneműtől sexy... hiányzik-e neki ez a nőies öltözködés, ami nekem nincs? Annyit mondott, hogy kicsit. De én semmiben nem érzem magam sexynek... Ha csak neki csinosan öltözök, max mosolyog vagy annyit se csinál, de soha nem dicsér meg. Már említettem neki, hogy nekem a verbális dicséretre is van szükségem, de azóta semmi nem változott... :(

2014. nov. 13. 21:24
 27/27 Manó11 válasza:
szerintem beszélj erről a pároddal őszintén. egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom. ha egyik félnél meginog,ott már gond van
2014. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!