Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet megértetni egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megértetni egy nős pasival, ha nála majd 10 évvel fiatalabb csajjal chatel és telefonálgat, akkor megcsal? A téma nem éppen az időjárás.

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nyilván ö is tudja ,csak nem valja be
2014. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Lehet sehogy?

Elvégre semmi tevőleges nem történt. Ez az ő nézőpontja. Neki egy pikáns beszélgetés.

2014. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
kezdj el te is pikáns beszélgetéseket folytatni. meglátjuk, mit szól hozzá :) utána majd hajlandó lesz beszélni róla. amúgy ilyen szempontból szerintem nem igaz az "amelyik kutya ugat, az nem harap" dolog... sok pasi nem fogja fel, hogyha flörtölget egy lánnyal, a lány előbb-utóbb bepróbálkozik. ő meg hagyja.
2014. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Gondolom tudja, de akkor mit gondol, ha nem őszinte akkor mi értelme hazudni.


Ha kimondja, a lánynak hogy szeretlek, akkor az nem pikáns beszélgetés! Az itthoni rossz kapcsolatra hivatkozik.

2014. dec. 1. 17:29
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor te kezdj el velem így levelezgetni, és meglátjuk hogy reagál...
2014. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor nem az otthoni rossz kapcsolatnak kéne inkább utána járni? Csak kérdezem. (mielőtt találkoznak is...)
2014. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Elrabolod, majd kikötözöd és közlöd vele, hogy addig innen el nem megy, amíg be nem vallja, hogy megcsalást hajtott végre.

A meneküló szó legyen az, hogy megcsaltam az én egyetlen, édes, drága, szerelmem, akit mindennél jobban imádok. Persze nehogy abbahagyd ezt követően a kínzást, abba nincs semmi élvezet, hagyj higgye csak, hogy megszabadul Tőled, csodálatos érzés látni a csalódottságot az arcon. :)

Napokig játszadozz így, az se baj ha bekaksizik, majd felnyalatod vele. Mindenre találunk megoldást.

2014. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem várhatod el egy pasitól manapság h örökre hűséges maradjon hozzád, idővel a fiatal csajok jobban fogják vonzani mint az idősödő asszony, ez természetes ösztön.
2014. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Vannak gondjaink, ez nem vitás kettőnk között. De nehezen veszi be gyomrom hogy ő kiscsajokkal cseveg és engem vádol mindennel.
2014. dec. 1. 17:35
 10/20 A kérdező kommentje:
#7 kreatív ötlet, de én inkább ésszerűbb és intelligensebb megoldásra törekednék.
2014. dec. 1. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!