Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet megértetni egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megértetni egy nős pasival, ha nála majd 10 évvel fiatalabb csajjal chatel és telefonálgat, akkor megcsal? A téma nem éppen az időjárás.

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 17:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Dowd!


Szerintem nem a kedves páromon múlik, hogy mikor találkoznak! Szerintem mikor kiscsaj csettint ő ugrani fog.

2014. dec. 1. 17:40
 12/20 anonim ***** válasza:

a legészszerübb ha kidobod..persze erre azt mondod hogy bizol benne hogy jobb lesz stb

nem lesz jobb

2014. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11


Igen, esélyes.

Csak most még visszafordítható (később is, de ebben bele sem megyek)


Szóval ha most még okos vagy (és nem ingerült, és sértődött) megmentheted a házasságod.

Jó lenne felkeresni egy párkapcsolati tanácsadót.


(ilyenre mondom, ha gondok vannak idő kérdése és megjelenik egy harmadik. Inkább legyen tanácsadó, mint szerető)

2014. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A baj, hogy szerintem ez már megcsalás, nem hinném hogy egy külső személy ezt el tudná velem felejtettni. Ezek után nem hiszem hogy meg tudok benne bízni!
2014. dec. 1. 18:08
 15/20 anonim ***** válasza:

Nos ha szerited az, szerinte nem. Gondok vannak otthon (nem kicsik) és te ezzel foglalkozol, meg a bizalmi válsággal szerinted mi lesz a vége? (válás)

Elbeszéltek egymás mellett, a kettőtök gondjának a megoldása helyett.

Kötöd az ebet a karóhoz. Ennek itt lesz a vége, ha így megy tovább.

2014. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én a hibáimat elismertem, és változtatni is próbálnék. De ő még a saját felelősségét sem ismeri el! Hogyan tudok akkor változtatni?
2014. dec. 1. 18:17
 17/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy biztosan tudja, hogy nem fair amit tesz! ehet csak kilépni akar. csak éppen gyáva!
2014. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hááát ez jó kérdés. A házasságotok helyrehozatalához ketten kelletek. (első lépésben hagyd rá ezt a megcsalás kérdést ( tanácsadót tudom javasolni!!!)
2014. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Megmondom és megmutatom a beszélgetést és kezd az életével amit kezd!
2014. dec. 1. 18:46
 20/20 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyenben a ffi oldalon

18 évvel volt fiatalabb a lány. Fiatal volt, és feszes. Nem a kaja, a pénz, vagy a gyereknevelés volt a téma

És feltámadt bennem a fiatalkori énem...

2014. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!