Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ket temperamentumos, heves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket temperamentumos, heves, indulatos termeszetu ember kozott mukodhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
vagy csak "olnek" mindig egymast?!
2014. dec. 9. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
tapasztalatból írom, hogy nem... előző párommal próbáltuk, nem ment...
2014. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr. Truth ***** válasza:
müködhet... pontosan azért mert egy irányba huznak...
2014. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működhet. Azonban én is ilyen jellem vagyok viszont én szeretem a konfrontációt. Szóval ilyen szinten ez engem nem zavar
2014. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ölés gyilkolás,de a szex az ku**rva jó,

hosszú távról meg nem tudok nyilatkozni,szerintem nem.

2014. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha megtanulják tolerálni egymás hangulatváltozásait, rossz kedvét. És tudatában vannak annak, hogy egy veszekedésnek, vitának, nem kell feltétlenül romboló hatásúnak lennie.

Mármint, ha meg tudják különböztetni a vitát, a "heves beszélgetés"-től, akkor igen.


Nálunk is hasonló a szitu.

Tört már össze 1-2 bútor darab. De mi így oldjuk a feszültséget. Vagy éppenséggel nem vesszük komolyan a másikat, ha tudjuk, hogy bal lábbal keltés agyban menstruál.

2014. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek általában nagyon makacsok, a világért sem engednek az igazukból. Sok lenne a veszekedés, ami hosszútávon eléggé kimerítő lehet. Viszont az ágyban sem spórolnak a szenvedéllyel. :D Nincs is jobb a békülős-szexnél.
2014. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem bizony nem.



Elkezdődik a nap rögtön vita


JENŐ TE BALF**Z! MÁ MEGIN NEM HOZTAD BE IDŐBEN AZ ÚJSÁGOT!

KUSSOJJÁ MARI!!! HUN A REGGELI?!

NINCSEN!!!!!! FŐZZÉ MAGADNAK!!! HA MÁ AZ ÚJSÁGOT NEM HOZTAD BE!!!

MIT UGATSZ? (*sértő szavak*)!

POFÁD LAPOS JENŐ!

NE UGASSÁ!

2014. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hosszútávon nem hiszem. legalábbis szerintem nem tudnék elviselni egy olyan embert mint amilyen én vagyok
2014. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Ez nem úgy megy, ahogy a 7-es írja. Ott semmi tolerancia nincs.

2014. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


A temperamentumos az nem pont az az embertípus aki minden kis csipcsup ügyön balhézik meg felhúzza magát és lehetőleg üvöltve káromkodva akarja elérni hogy "neki legyen igaza"?

2014. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!