Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy felejtsem el hogy megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, párommal 3 éve vagyunk együtt. 1 éve tudtam meg hogy megcsalt, de nem 1 éve csalt meg hanem amikor összejöttünk utána rá pár hónapra. Megbocsájtottam neki utána terhes lettem és itt van az 5 hónapos babánk. Szeretném valahogy elfelejteni de nem megy :( mindig ezen kattog az agyam, és beleőrülök ,de nem szeretném elhagyni, nem a baba miatt hanem amugy sem mert szeretem. Most tudom hogy nem tenné meg mert azóta tényleg megváltozott. Csak ezt a félrelépést kéne valahogy elfelejtenem végleg. Szerintetek hogy csináljam? Azt akarom hogy boldog kis család legyünk és nem kéne ezen agyalnom... de nagyon nehéz.

2014. dec. 14. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet... Ilyenkor már menthetetlenek a dolgok.
2014. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2014. dec. 14. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.

Azért ki fejtem...

Az a baj, hogy innentől egyre jobban ezen fogsz rágódni, aztán már nem bízol meg benne, gondolván hogy lehet akár most is...

És ha a bizalom elveszett, nem lehet rendbe rakni.

2014. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak te döntheted el, hogy megbízol-e benne vagy sem. Egy baba azért már eléggé összeköt titeket, ha pedig ő ezt nem tudja felfogni és esetleg újra megcsal, amit kétlek, mivel az már régen volt, akkor az az ő szegénysége.

Egyébként ezek szerint nem vagy boldog egy majd' 3 éve történt dolog miatt? Ezen nagyon gyorsan változtass, beszéld ki valakinek, akár a párodnak, akár barátodnak, esetleg szakembernek. Lehet attól jobb lenne... :)

2014. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, hogy én meg tudnám ugyanezt tenni, amit te, mivel nem éltem át ezt. De van egy ötletem.


Leülhetnél a pároddal és megbeszélitek. Elmondod hogy ez neked eszedbe szokott jutni és rossz érzés.

Ha valami bocsánatkérés vagy ilyesmi követi utána, amiről érzed, hogy őszinte, akkor "vegyél egy nagy levegőt" és bocsáss meg neki. Újból...


Előfordulhat olyan, hogy egy múltból maradt sérelem továbbra is emészti az embert, akkor is ha elvileg már túltette magát rajta. Szerintem ilyenkor a párjának (aki a sértő fél volt) kell megtennie azt, hogy törődik a "sértett"-el és megérti a rossz érzéseit, megnyugtatja. Na meg főleg még csak okot sem ad arra, hogy a párja kételkedjen benne.


Szerintem Kérdező, te csak az őszinte megbánást akarod látni a párodban. Lehet még nem kaptad meg amit akartál. Vagy maradt benned valami, ami nyugtalanít

2014. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó! igazad van mert még nem éreztem azt hogy megbánta volna, és igen próbáltam vele beszélni de egyből kiakad és felkapja a vizet és elmenekül... nem lehet vele megbeszélni, járok pszihológushoz is de az sem segít, sőt!!!! inkább az is azt érezteti velem hogy az én hibám az hogy megcsalt... :/ mindíg az ő pártját fogja... :(
2014. dec. 14. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:

most ez komoly? olyan férfivel éled le AZ EGYETLEN ÉLETEDET, aki megcsal ??????


jézusom már nem hiszem el, hogy tűröd ezt el, jobban érdemelsz és biztos találnál rendes férfit, aki még a gyereknevelésben is segítene

2014. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!