Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak, de tagadják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, de tagadják, hogyan tudjam meg az igazságot?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, és kb hónapja csalt meg, valószínűleg érzelem is volt benne sajnos. Ő másképp viselkedett, kb 1000 jel volt, hogy megcsalt, nem csak szerintem csalt meg, hanem mindenki szerint akinek elmondtam, ő pedig csak tagad, és a családjával elhitette, hogy betegesen féltékeny vagyok, de ez nem így van.


Szeretem, vele maradtam, ő is velem akart lenni, nem akartuk elveszíteni egymást, de azóta is minden egyes órában ez jár a fejemben, hogy megcsalt, de nem bírom vele megbeszélni, bárhogyan kérdezem letagadja. Már könyörögtem neki, hogy vallja be, de nem... De nem vagyok idióta, sem betegesen féltékeny, pedig régebben is lett volna miért.


Hogyan érjem el, hogy bevallja? (1000% tényleg, hogy megcsalt) Így nem tudok sem vele maradni, sem szakítani, mert tőle akarom hallani a részleteket.


Köszönöm a válaszokat!

21/L



2015. jan. 13. 17:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha nem is találnál olyat,akkor inkább ne legyen senki. 100 %,hogy megcsalt.

Miből gondolod,hogy nem lenne olyan? Még talán jobb is. Jobbat érdemelsz hidd el! Sok sikert a szakításhoz.

2015. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%

Én töröltem a kérdést a listámból, mert te nem válaszokat akarsz, hanem sajnáltatni magad.

Viszlát.

2015. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jobbat érdemlek, de nem azért mert tökéletes vagyok, mert még csak viccből sem lehet rám ezt mondani, hanem azért, mert 180 fokos fordulatot vettem miatta, megváltoztam, hogy olyan legyen amilyet ő szeretne, azt éreztette velem, hogy ő nekem a főnyeremény, a hűség mintapéldánya, hogy azt gondoljam nem érdemlem meg. Csak sajnos most nyílt ki a szemem, hogy ez fordított pszichológia
2015. jan. 13. 18:00
 14/22 A kérdező kommentje:
Különösebben nem érdekel, hogy törölted-e vagy nem, de ha kérdeznek válaszolok és írok részleteket, és ki kértem mások véleményét, ha tudnál olvasni, még a kommentekben is, de nem számít, ha meg nem vagy kíváncsi mások kérdéseire akkor meg mit keresel itt? Írtál valami rohadtul hasznos dolgot? nem! Mások legalább próbálkoznak.
2015. jan. 13. 18:02
 15/22 anonim ***** válasza:

#11 es vagyok ismét

Nem is kell,hogy tökéletes legyél. Majd lesz egy olyan,aki így is úgy is tökéletesnek lát,anélkül,hogy megváltozz. Nem érdemel meg téged.


26/F

2015. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát rám fért akkor a változás, én is belátom, most neki kéne. De majd meglátom. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 13. 18:30
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés hogy megcsalt-e... hanem hogy szeretitek e még egymást?

Ha már nem, nincs ideje vesződni. Ha meg igen, ideje túllépni ezen, és elfelejteni, valszeg már megbánta. De ha felszínre kerül, annak szakítás a vége.

Ha meg nem szereted, akkor tök fölösleges ezen agyalni, hagyd ott.


Egyébként a megcsalás, sokszor nem kerül felszínre, és boldogan él a pár tovább. A prostituáltak enm egy házasságot mentettek már meg, de ez így igaz az alaklami szexkapcsolatokra is, csak azok bonyolultabbak.

Én nem látom olyan feketén fehéren a világot, nem érzem úgy, hogy egy egyszeri megcsalás, az rögtön a világvége lenne. Amíg nem derül ki, persze.

2015. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazából nem egyszer lettem már megcsalva régebben, meg szerintem ő is megcsalt már párszor, de mindenen tovább léptem és nem is izgatna annyira a dolog, ha nem helyezett volna fontosság szempontjából a szeretője mögé, amibe valószínűleg beleszeretett vagy csak fellángolás volt.
2015. jan. 14. 06:54
 19/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha már többször megcsalt, és te eddig az összesen túlléptél, akkor most mi változott? Az, hogy most a másik nőt helyezte előtérbe, ugyanmár, ha van másik nő, mindeg ő van előtérben veled szemben.

Én úgy vélem, hogy ez a pasival szemben sem fair. Vagy nyílt kapcsolat, és lehet más nővel, vagy egyáltalán nem csalhat meg, minek bonylítod azzal, hogy csak most vagy kiakadva, eddig viszont nem volt probléma. Állj a sarkadra, szerintem a pasi tisztában van azzal, hogy manipulálható vagy, én a leírásod alapján viszolygást és undort érzek iránta...Fiatal vagy még, simán találsz ennél jobbat.

Szerintem az, hogy több megcsalást éltél át, mint a legtöbben az életükben is jellemez téged. Én is éltem át megcsalást, és egyéb durva dolgokat, de utána tisztáztam a pasival mindent, és szétváltak útjaink, leggtöbbször közös megegyezés alapján, ha csak hagyod megtörténni a dolgokat, és aztán szemet hunysz felettük, akkor ezzel vérszemet kap a párod, és továbbra is csinálja, miközben te a dunyha alatt éjszakánként álomba sírod magad.

Szerintem te tipikusan kapcsolatfüggő nő vagy, ezért nem mersz kiállni az igazad mellet, és ezért vagy becsapható.

Nem fogja bevallani a párod, hiszen manipulálni próbál, és tisztában van azzal, hogy azt hiszed el, amit ő mondd neked. Lebuktathatod emailekkel, telefonszámokkal, kérdezz rá az ismerősi körében, vagy magánál a nőnél, de belőle nem fogod kihúzni, hiszen ez a kapcsolat már rég nem az őszinteségről szól. Persze ez csak az én véleményem.

2015. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyrészt igazad van. Ami eltér az előző megcsalásoktól, hogy a többire kevés jel volt, az elején voltunk, eléggé kimagyarázta, nem láttam rajta, hogy érezne többet a női iránt, azóta összeköltöztünk, megkomolyodtunk, főzök, mosok, takarítok rá és, bár nem mondtam ki, de beleéltem magam egy komolynak tűnő kapcsolatba, ezért koppantam akkorát. Tudja nagyon jól, hogy egy szavát nem hiszem el, de sajnos azt is tudja, hogy nem bírom elengedni és visszaél vele. És hát igen, valószínűleg akkor is tagadna, ha éppen 1 méterrel előttem "szórakozna" valakivel.
2015. jan. 14. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!