Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Rettentő tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve van barátnőm.Nevezzük T-nek.Minden remekül ment ez idő alatt, kivéve amikor iszik. Sajnos az igazi szülei alkoholisták voltak. Kiskorában nevelőszülőkhöz került akik állandóan megverték, majd utána egy normális családhoz,amihez még most is tartozik, azzal a problémával hogy mikor ő betöltötte a 7 életévét az egyetlen rendes nevelőanyja meghalt.Apja nem tudott rá vigyázni, mert külföldön dolgozik.Mamájához került, ám itt elég érdekes életképe alakult ki.Főleg az ivásról.És itt ugrik be az első hiba. Január környékén annyira részeg volt,hogy este mikor elment wc-re édesapám is ott volt, és benne is volt alkohol.Megtörtént amire soha sem gondoltam volna. Figyelmes lettem hogy nincs az ágyban mellettem, kerestem, majd rájuk nyitottam a wc-ben ahol barátnőm alulról meztelen volt, míg apám boxerben(az ajtót befogta). Ekkora nagyon kiakadtunk édesanyámmal, és mindkettőt elzavartuk itthonról. Sajnos mivel anyám nem tudja fent tartani egyedül a lakást, így kénytelen volt visszafogadni apámat.Aminek a mai napig nem örülök.Viszont én is követtem el hibát. Visszafogadtam T-t egy hét után, látván hogy egyedül nem tud lenni az apja házában, étel,fűtés, és meleg víz nélkül. Megsajnáltam.Ámbár azóta megtalált az ex-barátnőm E. E-vel régen tökéletes kapcsolatom volt, azt leszámítva,hogy a kölcsönös féltékenykedés a sírjába vitte a kapcsolatot. És közös megegyezés alapján szüneteltünk,és ezalatt ő megcsalt, és elmondott engem mindennek. Több mint 1,5 évig nem is tudtunk egymásról. Csak édesanyám tartotta vele a kapcsolatot. Egészen addig míg az előző eset meg nem történt T-vel.Ekkora szóba jött hogy beszéljek E-vel.Így is tettem, és ami azt illet meghozta az eredményét, újra vonzódtunk egymáshoz.Majd a későbbiekben egy csók is elcsattant az egyik találkozásunkkor. Ám ez még semmi. Mindkét barátnőm, hajlamos a saját nemű kapcsolatra. Szilveszterkor még E-és T, több órán keresztül smároltak.Mind ketten be voltak rúgva.És hát ez a kapcsolatuk úgy megmaradt, hogy nem mertek egymáshoz ezután még csak szólni sem, míg nemrég összefutottak. És megbeszéltek egy közös találkozót az általam rendezett "bulin"(filmezésnek indult de sokan lettünk, sok alkohollal).A bulin viszont elszabadultak az indulatok, meglehet hogy a pia miatt is. A két lány újra egymásnak esett, ámbár itt már nem csak smárolás volt. Kb úgy hajnali 3 ra elment mindenki, és akkor kezdtek bele igazán a dolgokba.Mivel itthon helyszűkében voltunk, és a két lányt nem lehetett elválasztani egymástól, így kénytelenek voltunk az ágyon 3an osztozni. Én csak lestem hogy mit művelnek, majd akkor esett le az állam, amikor T- megfordult és elkezdte izgatni a nemi szervem. Ekkora már leesett, engem is akarnak.Az elején féltem belemenni,de aztán megtörtént a dolog.Persze fantáziáltam már hasonlót mind kettejükkel, de nem gondoltam volna hogy pont velük lesz ez.Megtörtént, majd T-elaludt. Ám E(az exem)-nem.Ő átölelt engem.Elkezdtünk egy picit beszélgetni a múltról, és hogy mi történt azalatt a másfél év alatt, míg nem tudtunk egymásról, majd megintcsak elcsattant egy csók.Majd ettől annyira furcsa dolgot éreztem.Egyszerűen nem bírtunk ellenállni a vágynak.Lefeküdtünk egymással.Az aktus végén,viszont eltört a mécses.E azokkal s szavakkal dobálózott hogy ő akar engem, szeretné ha újra együtt lennénk.Én voltam neki az igazi, és megbánta amit tett, és hiába is keresett, hasonlót sem talál hozzám, se külső se belső, se sexuális téren.Majd elsírta magát. Tény hogy nagyon összeillettünk.De nehezen hittem el akkor a szavait. Mígnem másnap reggel mikor felkeltünk, mintha más ember lettem volna. Megérintett amit mondott és amit tett aznap hajnalban. Ez történt 15. én. Azóta 4 nap eltelt. Az első napon még úgyahogy mondta hogy ő velem akar lenni, de kezdjek valamit T-vel. Mert habár jó fejnek tartja, nem maradhat mellettem, és igaza is van.Ám félek őt kidobni, mert nem tudna mit kezdeni magával. Szegény lány nagyon labilis érzelmileg, azért ami kiskorában történt vele,nem hiába alkoholizál folyton folyvást.(Fentebb említettem) De azóta E-t mintha kicserélték volna. Más pasikkal beszél, nem válaszol az üzeneteimre, mintha nem is érdekelném már. Pedig az első napon mikor hazakísértem még azt is mondta hogy szeretne velem összeköltözni egy saját házba.És ekkor már nem a pia beszélt belőle(habár nem tudom előtte az vol-e?!) Azóta ézelmileg 0 vagyok. Nincs életkedvem.T-gyanakszik, és furcsálja a viselkedésem, viszont nem tudom mit tegyek. Maradjak azzal aki megcsalt a saját apámmal? Vagy tegyem ki az egyedüllétnek, és jöjjek össze az exemmel? De mi van ha ő meg csak játszik velem? Amióta nem ír teljesen kétségbe vagyok esve, és nincs önbizalmam.Ha valahol lyukas a sztori kérdezzetek rá. Szeretném tudni a véleményetek hogy mit tegyek. Nagyon tanácstalan vagyok és érzelmileg most rettentő labilis.

2015. márc. 19. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Fogalmazásra adok egy 1-est!
2015. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
2015. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Chone ***** válasza:
100%
Hát ez nem semmi. Ilyet se hallottam még. Dobd mindkettőt..
2015. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2015. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A volt apáddal csalt meg...

Dobd ki legyen hányás élete.

A másik csaj megcsalt.

Keress már egy értelmes lányt...

2015. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd mindkettőt, és írj ebből a sztoriból valami nyálas szerelmi történetet, mert a 14 éves kislányoknak nagyon bejönne, tuti meggazdagodnál.
2015. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Chone ***** válasza:
#6 :D Igaza van a kollegának!
2015. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mik vannak geccccc.
2015. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
végre egy szórakoztató sztori! még ilyet!
2015. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 7 Ugye? De amúgy szexfilmenk se lenne utolsó! Akár drámát is lehetne belőle forgatni :D Szóval kedves kérdező, kreativitás kérdése mit kezdesz vele, de ez egy nagyon jó alapanyag!
2015. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!