Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak, de nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, de nem bírok szakítani! Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Tagadja a barátom, hogy megcsalt (nem képzelődés)4 év után, ez 8 hónapja volt. Vele maradtam, mert ettől eltekintve szeretem és jól érzem magam vele.


Nehezen bírok vele lenni, mert nem bízom benne és folyton azon kattog az agyam, hogy miért tette ezt velem. Próbáltam vele megbeszélni higgadtan, de hajthatatlanul tagad,"ő szeret, velem akar lenni, képzelődöm..."


Ha szakítanék akkor meg megbánnám, mert tényleg szeretem, szeretek vele lenni, jól elvagyunk, közös jövőt tervezünk. Egyáltalán nem érdekelne más, még ezek után sem...


Elég naív ez a szöveg amit írtam és tényleg csak az érti milyen rossz, aki benne volt, ezért kérek tanácsot sorstársaimtól!


Légyszi írjatok tapasztalatokat, ne azt, hogy idióta vagyok ( még ha ez az igazság is)


Köszönöm!



2015. máj. 4. 15:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szegény, kire számítson az ember, ha nem a családjára... Sajnálom, de az a lényeg, hogy most boldogok vagytok.

2015. máj. 6. 15:15
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarsz akkor csak az eszedre hallgass! Ne úgyh válakozva egyszer az eszedre, egyszer a szívedre. Régen nekem is volt egy ilyen kb 2 évig felváltva csaltuk egymást, utána hirtelen szakítás,másfél év depresszió, 2 év után feldolgoztam, haverok maradtunk. Megértettem, h túl fiatal kötöttük le egymást. Sok időbe telt mire láttam h az már nem ugyanaz az ember. Ma elfogadom olyannak amilyen a hülyeségével együtt. Betudom annak, h hajtja a vére. Megcsalás kőkemény bizalomvesztést okozhat, gyanu ott van állandóan. Lelki rombolást is. Kérdés h ki akarod e tenni magad az állandó megcsalás veszélynek? Kit szeretsz jobban? Magadat vagy őt?
2015. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!