Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni ha megcsaltak?

Figyelt kérdés
Szeretnék megbocsátani, de egyszerűen nem tudok másra gondolni, mint hogy ők ketten... és nem tudom hogy ezek után hogy lennék képes lefeküdni a barátommal.
2015. ápr. 22. 08:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egy ilyen dolgot nem lehet elfelejteni és az a baj, hogy ha egyszer már megcsalt, akkor valószínűleg újra meg fog. Ha engem megcsalna a párom, szó nélkül kiraknám a szűrét.
2015. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kutyábol nem lesz szalonna!!
2015. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

hát.. én szakítanék. ha egyszer megcsalt, meg fog többször is. nem erőlködnék fölöslegesen, ha még nincs gyerek, stb, akkor egyszerűen elköszönnék tőle.


van egy ismerősöm, akinek a felesége megcsalta őt és le is akart lépni, 2 tizenéves gyerekük volt, 2 évig tartott a macera közöttük, de végül sikerült helyreállítani a házasságot. tehát nem mondom, hogy nincs ilyen, de ha nem muszáj, én nem kínoznám magam.

2015. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Vér nem válik vizzé!!

Felejtsd el!lesz jobb is!!

2015. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nehezen. Sajat tapasztalat.


Ha nem kot ossze titeket sem gyerek, sem vagyon, sem hosszu evek, akkor ne emesztd magad, tedd ki a szuret.

2015. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Bence_ ***** válasza:

Érezted, hogy rossz a kapcsolatotok? Mondta neked?

Ha rájuk gondolsz akkor midet bántja?

Önbecsülésed, irigykedsz mert boldogok?

Ha fel akarod dolgozni akkor szépen szét kell szedned magad. Szembe kell nézni a fájdalommal. Megnézni mi és mitől fáj. Evvel magadon segítesz. Sokkal jobban fogod magad ismerni. Őszinte leszel magaddal. Felismered majd ki az és megkapod a lehetőséget egy őszinte párkapcsolatra.

2015. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Úgy történt, hogy összevesztünk, egy darabig nem beszéltünk, nem találkoztunk, és akkor csinálta. Állítólag engem szeret. Mindezek ellenére én is szeretem őt, tudom hülyeség de ezt érzem. És igazából az fáj, hoy hogy tudta ezt tenni, hogy nem gondolt rám, hogy nem jutottam eszébe, megtette.
2015. ápr. 22. 09:11
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem kötelező megbocsájtanod neki, és voltam már hasonló helyzetben. Csak lány volt aki megcsalt ont ugyan ilyen helyzetben és undorodtam tőle teljesen azután.
2015. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100 ilyen fórum volt már itt, keress rá. Nem mindegy, hogy egy pár hónapos tiniszerelemben történt vagy egy 3-10 éves házastársi kapcsolatban és, hogy 1x-i vagy rendszeres...Az én párom sejtette, hogy egy időben volt szeretőm mégis boldogan élünk, igaz kevesebb a szex, de az lehet a gyermek miatt van.
2015. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bence_ ***** válasza:

Kezdjük ott ha valakit nagyon szeretsz akkor csak vele szeretnél szexelni.

Ez a fiú marhára kedvelhet stb.. De nem szeret.

Pasik nagyrésze nők kisebb része simán csak dug. Vagy ezt hazudja, de Elvileg nekik annyira nem fontos az érzelem. Pontosabban eléggé önzőek ahhoz, hogy sz@rjanak a másik fejére

2015. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!