Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nagyon indulatos emberek, főleg lányoknál, akik porig aláznak szóban, ha összevitatkozol velük. Ők barátjukat is elküldik az anyjukba, ha vita van?

Figyelt kérdés

Akik hirtelen felindulásból mindent rád mondanak, ha össze vitázol velük. És mindnekit eltudnak küldeni a francba ha akarnak!


Ők a barátjukat is elküldik ha olyanjuk van? Szóval azt se kímélik?



2014. febr. 11. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
El. De téged se véletlenül alázott le, nyilván bántottad.
2014. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze
2014. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elküldik simán...szomszédom ugyan így van a dologgal...és nem bántotta a csajt semmivel, majdhogynem a seggét is kinyalja neki, már bocsánat. Csajszi szülinapi buliját a srác a saját otthonában tartotta erre mi a hála? Az utcán nyilvánosan megalázta a csaj-> ütögette, szidta.


De a szomszédom meg egy hülye papucs. Én nem tűrném el az ilyent, mondjuk én nem is jutnék el erre a szintre.

2014. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen idegbeteg barmoknak mindegy kivel vitáznak össze.
2014. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vágok vissza szavakkal ha bántanak. Persze hangosan kiabálok és jól megszidom az ellenfelet, de amilyen kultúráltan csak lehet. És igencsak gyakran nyerek. De ütni meg tépni nem szoktam. Egy ember van akit ilyennek ismerek és a barátait úgy váltogatja mint a fülbevalóját. 2-3 hetet bírnak. Persze neki 2 papucsa is van. Menedék félék.
2014. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is sajnos ilyen vagyok, pedig nagyon szeretem a barátomat. Ő elfogad ilyennek, nem veszi magára, amiket idegből mondok, de ennek ellenére is nagyon szeretnék változni, rajta vagyok az ügyön...
2014. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed utolsó válaszoló, én is idegbeteg vagyok egy kicsit, és kevés olyan pasi van, aki ezt hosszú távon elviseli.
2014. febr. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen Sweet Insanity féléknek egy jó nagy nyaknyelves kell olyankor, amikor dühkitörést produkálnak. Az biztos, hogy megnevelnélek, ne félj, utána tudnád hol a helyed, meg hogy mikor mit ugass be.
2014. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!