Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan tudnátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tudnátok a párotok szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, minden rendben van köztem és a barátnőm közt, de biszexuális vagyok, így érdekelnek a férfiak is. Viszont nem tudnék egy férfival kapcsolatban élni, csak a szex izgat. De az nagyon. Oda jutottam, hogy amikor a barátnőmmel csináljuk azt képzeltem el, hogy más férfiakat elégítek ki. A barátnőm nem is sejti rólam ezt, viszont én nem bírom tovább. Szerintetek mit tegyek?

2015. máj. 18. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát erről nem tud a barátnőd,soha nem beszéltél róla.Két lehetőség van : őszintén elmondod,de ha nem nyitott a gondolkodása,nagy az esély hogy ott fog hagyni,mert neki ez nem fér bele.Másik eset : nem szólsz egy mukkot se,keresel egy palit,akivel ezt a vágyadat kiéled,mert ha ilyen erős ez a vágy,nem fogsz tudni nyugton maradni.Lehet hogy megtörténik egyszer,nem fog többet ennyire izgatni,de az is lehet hogy többször is akarni fogod.Tehát el kell döntened hogy az őszinteséggel esetleg felrúgsz egy kapcsolatot ami esetleg fontos számodra,vagy kettős életet élsz.Sok nő nem tolerálná hogy férfiakkal is ficánkolsz,nehéz lenne ilyet találni,ne felejtsd el.
2015. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
feltétltnül pasina kell lennie? mert ha nem akkor alkalmazhattok műbránert is.
2015. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!