Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy ilyen dolog alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen dolog alapján kezdjek el gyanakodni?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze a barátommal, de eddig mindig nálam találkoztunk, mert ő kisvárosban lakik én meg Budapesten és itt több dolgot lehet csinálni. Tehát én még nála nem jártam.

Szoktunk néha egymásnak képeket küldözgetni magunkról és az egyik képen feltűnt, hogy a kádon ilyen kis mosdószivacska, vagy mi a frász van...

Ilyesmi:

[link]

Három darab, lila meg narancssárga meg sárga.

Hát, itt kicsit megakadt a szemem, mert nem gondoltam volna, hogy férfi használ ilyet...

És még sosem jártam nála...

Sajnos elkezdtem kombinálni. Szerintetek lehet, hogy csak valami másodbarátnő vagyok és van egy barátnője közben?

22 évesek vagyunk.


2015. máj. 19. 11:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm mindenkinek :)

Lehet, az lesz, hogy megmondom neki, hogy egyszer szívesen meglepném nála valami fincsi ebéddel, vagy filmezhetnénk egyszer nála, hogy meglássam, hol lakik. Vagy ez túl átlátszó lenne, hogy vizitelni akarok?

2015. máj. 19. 12:04
 12/17 Interferencia ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen természetes, hogy egy pár tagjai ellátogatnak a másikhoz.
2015. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy nem idiótáztatok, meg hülye tyúkoztatok le, hanem normálisan válaszoltatok. Cukcsimukcsikákok vagytok.
2015. máj. 19. 12:16
 14/17 anonim ***** válasza:
Hello! Az en parom is hasznal ilyet :) Neki meg hatmoso kefej is van :D Szoval ettol meg nem kell gyanakodni. Bar en a helyedben azert egy ido utan szorgalmaznam, h legalabb ellatogassatok hozza is, ha mar egyutt vagytok.
2015. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Menj el hozzá..


Lehet asszony és 2 gyerekkel lakik miközben veled is játszik.

2015. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Férfiként 10 éven keresztül nem voltam hajlandó mással fürdeni csak ilyen bizbasszal, aztán valahogy elmaradt. Jó cucc ez, sok a hab, és takarékosabb :)
2015. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Remek tisztálkodási kellék. Férfi létemre használom.
2015. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!