Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a párom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a párom legjobb barátnőjébe. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Öt éve vagyunk együtt. A legjobb barátnője igazi istennő. Okos, művelt, érdeklődő és eszméletlen jól néz ki. Mindig oda voltam érte, de ez most más, mióta megismertem, én már nem szeretnék a párommal lenni.

Mit tehetnék? Megcsalás nem történt (még), de találkozgatunk.



Tisztességesen szeretném elintézni, mindketten megérdemlik.


2015. jún. 15. 10:29
 1/9 anonim válasza:
100%

Csak egy kérdés : ha mindig odavoltál érte, miért vagy a barátnőddel 5,ÖT 3éve??


Tiztességes az lenne ha minél hamarabb szakítanál a pároddal, ne hülyítsd tovább...

2015. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan... Pár év után őt is megunnád. Arra a kis időre, amíg találkoztok ő is tud jól kinézni, kedvesnek és okosnak látszani. Szürke hétköznapok vele is ugyanúgy jönnének.
2015. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

* A legjobb barátnője igazi istennő. Okos, művelt, érdeklődő és eszméletlen jól néz ki.


Negrót vettél neki?:DD

2015. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Estienne ***** válasza:
Ebből nem lehet jól kijönni :-\
2015. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha már férfinak írod le magad, miközben nő vagy, miért nem az igazat kérdezed? és miért nem írod meg, hogy miért sirdogál közel 17 év után is a régi nőért a fazon, és miért nem tudott kiszeretni a régi nőciből 17 év alatt? és miért csak pótlékként, és a másik másolataként használt téged?:D
2015. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szoval kepes voltal hitegetni egy lanyt, most meg kepes vagy egy baratsagot tonkre vagni...

Remeljuk a karma nem lesz hozzad kegyes.

2015. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Nem a fazon volt az igazi hunyó, hanem a "barátnő". Szívatja is az élet elég rendesen, és még fogja is.
2015. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 A kérdező nem pasi, hanem nő. A "jellemes" barinő.
2015. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8+


És a fazon nem szeretett bele sosem.

2015. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!