Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gondoltam csinálok egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam csinálok egy kis felmérést, a Gyk-t olvasó hölgyek közül hányan tudnának elképzelni egyoldalúan nyitott kapcsolatot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, a nők hány százaléka tartja elképzelhetőnek, életképesnek azt a fajta kapcsolatot, melyben ők bármikor félreléphetnek, szexuálisan teljes szabadságuk van, miközben a pasijuk teljesen hűséges.

2015. jún. 21. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim válasza:
100%
Normál esetben azzal vagyok párkapcsolatban, akit szeretek, és aki szeret engem. Nem is vágyom erre a szabadságra, de ha vágynék se lenne szívem ezt megtenni azzal, aki hű hozzám.
2016. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám elképzelni, mert monogám típus vagyok. Irtózom a gondolattól is, hogy más férfi úgy nyúljon hozzám, mint a párom.
2016. szept. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:

Nem élnék a lehetőséggel.

Túl kevés férfi fog meg. De aki igen az általában már családapa és pont az tetszik meg benne hogy hűségesnek gondolom.

2016. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
100%
kizart dolog hogy ilyen játszmát játszak!!Nekem egy ferfi kell!
2016. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
64%

Én el tudnám képzelni (aki azt mondja,hogy nem az bizony kamuzik) az meg már tészta,hogy nem használnám ki,nem keresném a helyzeteket...de ha egyszer-kétszer az életben elgyengülnék és ennek nem lenne következménye az jó lenne.

Hozzá teszel,sosem csaltam még meg senkit és nem is tervezem :)


27/N

2016. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
Én nem élnék ezzel a lehetőséggel sőt azon is elgondolkodnék, hogy miért vagyok egyáltalán együtt egy csicskával?
2016. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
Kosz nem.N
2016. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 Nem mondod :D ***** válasza:

Biztos én vagyok a balf.asz, de én nem tudnám ezt megcsinálni senkivel. Ha szeretek valakit, akkor csak vele vagyok és nem érdekel más farka. Már bocs.

25/N

2016. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:

Én nem érteném, hogy akkor te miért lennél hűséges?

Ha egészséges beállítottságú vagy, akkor téged is eltalál a vonzalom/ kíváncsiság egy idő után, és felmerülne bennem a kérdés, hogy aki ezt a "szabadságot" megadja a másiknak, az saját maga miért korlátozná le magát ezen téren és lenne hűséges?


Egyébként nekem is tetszene az ötlet szerintem, tekintve hogy 1 férfivel feküdtem le és van benne kíváncsiság, de ez csak elméleti dolog, nem vagyok az a fajta, nekem is rosszul esne ha ilyenbe keverednék.


Másrészt a másik opció, hogy nincs egészséges szexuális étvágya, és ezért enged ennyire szabad útra...

Viszont itt kérdéses, hogy ha minden más klappolna, barátok lennénk, jól működne minden a szexen kívül, és nyíltan szabad lenne mással is lenni..

Nem tudom, működne e, jobban szeretem a tiszta kapcsolatot, ahol minden fontos dolog megvan, és nem 2. meg 3. embertől kell megkapnom.

Szóval rövid távon egy próbát megérhet, de őszintén nem hiszem/tudom, hogy hosszabb távon ez egészséges/jó dolog lenne-e..

25N

2017. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
*egyébként nekem is tetszene az ötlet szerintem, tekintve hogy 1 férfivel feküdtem le EZIDÁIG ÉLETEMBEN és van benneM mélyen egy kis kíváncsiság, - de ez csak elméleti dolog, nem vagyok az a fajta. Nekem is rosszul esne ha ilyenbe keverednék, nem tudnám megtenni, mert irtó szarul érezném magam.
2017. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!