Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik, ti csalnátok az asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti csalnátok az asszonyt csak azért mert a másik nő profi módon csinálja az orális szexet?

Figyelt kérdés
Jó a házasságunk, van kisbabánk, viszont a napokban lebukott.Rányitottam egy ismerõsünknèl amikor vadul csókolózott az unokanõvèremmel. Aztán bevallotta hogy már kèt ève õsszejárnak szexelni. De ne aggódjak mert engem szeret, viszont az unokanõvèrem annyira jól sz...pik, hogy mindig vissza húzza a f...arka hozzá, ès ez csak szex.
2015. aug. 23. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
96%

Meg ott van az a TÉNY is, hogy kétféle nő van, az egyik pénzért, a másik szeretetét szexel - és mind2 esetben előre kell fizessen a férfi.

És akkor...

"Pasik, ti csalnátok az asszonyt csak azèrt mert a másik nõ profi módon csinálja az orális szexet?"


mégis hogy JUTOTTAK EL ODÁIG, hogy a férjed egyáltalán MEGTUDHASSA, hogy az unokanővéreddel jó az orális szex? Ahhoz igen hosszú út vezet ám!


MIÉRT jutottak el az orális szexig? MIÉRT épített fel a férjed egy másik nővel olyan kapcsolatot (nyilván szerelmi kapcsolatot), amiben az orális szex már helyénvaló?

2015. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
7%
Miért mindig a férfiak vannak leszólva?Van amikor a nők is hibàznak.
2015. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
95%
Hibáznak, vagy jelen esetben fogaznak!
2015. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
54%

21: "nyilván szerelmi kapcsolatot"


nem, egyáltalán nem nyilvánvaló, hogy szerelmi kapcsolat. Szexhez a pasi részéről legalábbis csak jóban, vagy nagyon jóban kell lenni, nem kell hozzá szerelmesnek lenni.

2015. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
Mit mond az unokanővéred?
2015. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
94%

25: "Szexhez a pasi részéről legalábbis csak jóban, vagy nagyon jóban kell lenni, nem kell hozzá szerelmesnek lenni."


Pontosan: a PASI RÉSZÉRŐL.

De ez egy hetero kapcsolat, tehát egy nő is szerepel benne. És mint írtam, nő vagy pénzért, vagy szeretetért szexel cserébe, és mind2 esetben a férfi előre kell fizessen.

Tehát mire aktuálissá válik egy orális érintkezés, ott már a nő ki van fizetve. Vagy pénzzel, vagy szerelmi szóval (rendszerint több hónapos lelki megdolgozást jelent ez, akár igaz, akár nem).

2015. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%

"Mit mond az unokanővéred?"


Hogy mondana bármit is,hisz be van tömve a szája f..sszal!

2015. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:

24: ""Szexhez a pasi részéről legalábbis csak jóban, vagy nagyon jóban kell lenni, nem kell hozzá szerelmesnek lenni." "


Másik észrevétel: a testi szerelem is szerelem, ha berzenkedel a szerelem szótól, és inkább szexet meg jóbanlevést használsz helyette, attól még ugyanarról bezsélünk.

Legalábbis én nem úgy szoktam kifejezni az utálatomat, hogy csókolgatom valakinek a fütyijét. az egy meglehetősen nagy becsben tartott, kiválasztott példánynak szóló több mint erős szimpátianyilvánítás.

Ha valaki2 éve összejár valakivel szerelmeskedni, azt nem azért teszi, mert kiváncsi volt, milyen érzés valakinek a hímtagját megízlelni. Ha a kiváncsiság vezérelné, max. 2 alkalmat vállalt volna be, után érdektelenség miatt berekesztette volna a találkozókat.

2015. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
13%
Nem könnyebb mindenkinek ha külön kezeli a szexet,külön az érzelmeket.Te tudomàsul veszed,hogy volt valaki a férjednek aki csak szexre kellett,ő pedig elmondja nekedca vàgyait,aminek próbàlsz eleget tenni,unokanővért elzavarni messzire,aztàn minden mehet tovàbb.Nem lenne könnyebb így,mint még hónapokig ràgódni?
2015. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
26: igen, jogos, hogy a nők részéről ez nem így szokott menni. A hozzászólásod miatt kérdeztem rá, hogy mint mond az unokatesó.
2015. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!