Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik, ti csalnátok az asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti csalnátok az asszonyt csak azért mert a másik nő profi módon csinálja az orális szexet?

Figyelt kérdés
Jó a házasságunk, van kisbabánk, viszont a napokban lebukott.Rányitottam egy ismerõsünknèl amikor vadul csókolózott az unokanõvèremmel. Aztán bevallotta hogy már kèt ève õsszejárnak szexelni. De ne aggódjak mert engem szeret, viszont az unokanõvèrem annyira jól sz...pik, hogy mindig vissza húzza a f...arka hozzá, ès ez csak szex.
2015. aug. 23. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim válasza:
100%
57: ez nem ilyen egyszerű. A megcsalás nem bűntény, nem fogják büntetni érte. A válás egyszerűen arról szól, hogy az eddig egy családként közös vagyonnal rendelkező férfi és nő külön úton folytatja, ezért osztozkodnak. Azért, mert valaki félrekúr (ez egy csúnya szó, de attól még jogilag nem bűn), nem fogják kisemmizni és az utcára tenni.
2015. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim válasza:
100%
hmm... hát én, ha ez kiderülne, higgadtan, határozottan összepakolnám egy szemeteszsákba a motyóit, majd útnak indítanám vele:) az unokanővéremet pedig megtépném, mint foxi a lábtörlőt :) ugyanis kettőn áll a vásár :)
2015. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
100%
En nem hiszem, hogy ez a kapcsolat csak a szexrol szol. Ha valaki mar ket eve hasznal egy not, kizarolag szex-foleg sz*pas celjabol, akkor tud magan annyira uralkodni, hogy idegen helyen (ismerosoknel) ahol a feleseg is jelen van, ne kezdjen el-idezem-vadul csokolozni.Lehet, hogy tul sok filmet neztem, de en arra tippelek, hogy szerelmi kapcsolatba kerult a pasi a csalados unokanoverrel, aki valoszinuleg nem akart valni, es a pasi csak "behazasodott" a familiaba, hiszen igy feltunes nelkul,"igazoltan" is talalkozgathatnak.
2015. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
Nahát 63-mas válaszoló mondasz valamit.Igaz lehet hogy a családba akart maradni a fèrjem miatta. Az unokanõvèrem soha nem hagyná ott a fèrjèt mert nagyon rendes ember a pasi. Tipikus minta család apa, megvan mindenük. Nem vihetek semmit válás után mert a fèrjemè a ház. Nekem semmim sincs. Egyèbkènt feltûnhetett volna nekem a csalás, hiszen sokszor kaptam már meg, hogy èn nem vagyok olyan szuper háziasszony mint az unokanõvèrem ès èn hülye vagyok a gyereknevelèshez bezzeg õ. Meg a pènzt se jol osztom be, viszont õ takarèkos.
2015. aug. 25. 23:10
 65/72 anonim ***** válasza:
És az unokanővéredéknél meg a család többi tagjánál hol tart ez a kiderülés és merre göngyölődik az ügy?
2015. aug. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
Náluk sehol nem tart, mert nem mondtam senkinek se.Ezèrt mondom hogy ugymond "robbantsam" e ki az ügyet mert ha kipakolok az õ fèrjènek is akkor cirkusz lesz ami most suli kezdès elõtt az õ gyerekeiknek nagyon ártalmas.
2015. aug. 26. 07:29
 67/72 anonim ***** válasza:
51%

Válhatsz te anélkül is, hogy az unokanővérednél robbantanál. Ha a család kérdezi, mondhatod simán hogy hűtlenség miatt válsz, nem feltétlenül kell az unokanővéred bemártani.


Ennek ellenére idővel elbeszélgetnék vele, hogy ez így nincs rendjén, és ha továbbra sem áll le a dologgal, már csak a férje iránti tisztességből elmondanám neki. Tudom, genyóság meg minden, semmi közöd sem lenne hozzá alapvetően, de szerintem egy megcsalt félnek joga van tudni a dologról. Eredetileg a megcsaló részéről, de ha ő nem lép... Várhatsz ezzel valameddig, hogy ne legyen nagyobb balhé ezzel az iskolakezdős dologgal, de a gyerekek elég rugalmasak, ha továbbra is látják mindkét szülőjüket, maximum kellemetlenség lesz nekik, lelki sérülést nem okozol a válással nekik.

2015. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:

Egy kiderülés (DERÜ) pont hogy nagyobb felszabadulást jelent a visszafojtottságra pazarolt mérgező energiákból, mint bajforrást. A bajok kibeszélése nem bajokozás, hanem a már bekövetkezett baj utáni veszteségminimalizálás.

Most iskolakezdés van, aztán szüret, aztán valaki megbetegszik, aztán osztálykirándulás, aztán valakinek megszünik a munkája... mindig hoz valamit az élet, amire rá lehet fogni, hogy fontosabb, mint ami égetően aktuális.

De ezt a lebukást már meghozta az élet, most evvel kéne foglalkozni, a holnap rengeteg mást hozhat.

2015. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyenért nem vàlnék.Keresnék magamnak én is valakit huncutkodni.
2015. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
60-as, a nyitott házasság és a szvinger klub két ember közös döntése.
2015. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!