Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik, ti csalnátok az asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti csalnátok az asszonyt csak azért mert a másik nő profi módon csinálja az orális szexet?

Figyelt kérdés
Jó a házasságunk, van kisbabánk, viszont a napokban lebukott.Rányitottam egy ismerõsünknèl amikor vadul csókolózott az unokanõvèremmel. Aztán bevallotta hogy már kèt ève õsszejárnak szexelni. De ne aggódjak mert engem szeret, viszont az unokanõvèrem annyira jól sz...pik, hogy mindig vissza húzza a f...arka hozzá, ès ez csak szex.
2015. aug. 23. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, első sorban nem az előbb említetteket, hanem ezt a topicot akartam megmutatni nektek!

Mert a Kérdező írta, hogy már a házasságkötésük előtt óta tart ez a viszonya férjének az unokatesvérrel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2015. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
41: Egyébként nem értem, hogyan lehetne TÚLmisztifikálva a szex, mikor VALÓBAN a legmisztikusabb dolog a világon. Létra az istenné váláshoz (örökéletűséghez többek közt), ha a megfelelő lelki energiákkal párosul.
2015. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sokat segítettetek. Elõször magamban kerestem a hibàt, de lehet a fèrjemet nem ismertem ki rendesen ès egy gerinctelen fèreg. Azt azèrt mèg kipróbálom milyen arcot vág ha feldobom neki a nyitott házasságot. De nem tudok már úgy tekinteni rá mint ezelött úgyhogy elválok. Egyèbènt azt mondta hogy eddig azèrt titkolta a dolgot mert fèlt hogy a gyerekèt nem engedem majd látni többet. Hm, szèp.
2015. aug. 24. 23:56
 54/72 anonim ***** válasza:
100%

"Egyèbènt azt mondta hogy eddig azèrt titkolta a dolgot mert fèlt hogy a gyerekèt nem engedem majd látni többet."


Ha ez igaz, akkor nem túl intelligens ember.

Egyébként nem már a házasságkötésetek előtt is együtt voltak? Jól értettem?

2015. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
De igen, már esküvõ elõtt is ès a gyerek is már a viszonya alatt fogant meg. Csak nem èrtem mièrt akart tõlem gyereket így.
2015. aug. 25. 07:27
 56/72 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert akkor hogy áll meg az az érve, hogy "eddig azèrt titkolta a dolgot mert fèlt hogy a gyerekèt nem engedem majd látni többet."

Nem is volt még gyerek, mikor már tartott a viszony!

ADDIG, míg nem volt gyerek, meg pláne még a házasság előtt, miért titkolta?

És minek házasodott meg, ha (legalább) 2 nőt akar magának?

2015. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
0%
ha váltok akkor mindent viszel, nem?! mivel ő csalt meg téged..
2015. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
4%
Érdemes lenne ezért egy hàzassàgot borítani?Ezt gondold àt, aztàn dönts.Azt írtad jó a hàzzasàgod.Akkor nem hiszem, hogy megéri dobni.Ha vele maradsz, kérdezd meg, hogy mire vàgyik, mit szeretne stb.Ahhoz, hogy szexuàlisan is jól működjön egy kapcsolat, beszélni kell róla,tudni kell mit szeret a màsik és hogyan.Ezen van a hangsúly,a mit és hogyan.Ha nem kapja meg valaki otthon amire vàgyik,és ahogy vàgyik, mundegy nő vagy férfi, máshol fogja keresni.Nem rosszindulatból írtam ezt.
2015. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
100%

58-as, most derült ki, hogy mégsem jó a házassága.


Ha valakiről azt hiszem, hűséges, aztán kiderül, hogy mégsem az, az már nem ugyanaz az ember.


De egyébként nőkre is igaz, hogy a szex természetes? Ha férjnél vagyok, és egy kollégával szexelek, a férjemnek kuss van, hisz a szex természetes?

2015. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
Ha nem kapom meg a férjemtől amit akarok,s vàltoztatni sem tudunk rajta, akkor igen, normàlis.Ha minden màs remekül működik, de a szex nem, csak az miatt nem borítanék.Hànyan élnek nyitott hàzassàgban,hànyan jàrnak swinger klubokba?Sokan, csak senki nem veri nagy dobra.
2015. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!