Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik, ti csalnátok az asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti csalnátok az asszonyt csak azért mert a másik nő profi módon csinálja az orális szexet?

Figyelt kérdés
Jó a házasságunk, van kisbabánk, viszont a napokban lebukott.Rányitottam egy ismerõsünknèl amikor vadul csókolózott az unokanõvèremmel. Aztán bevallotta hogy már kèt ève õsszejárnak szexelni. De ne aggódjak mert engem szeret, viszont az unokanõvèrem annyira jól sz...pik, hogy mindig vissza húzza a f...arka hozzá, ès ez csak szex.
2015. aug. 23. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim válasza:
25%

Túl van misztifikálva a szex, tabukkal építjük körbe magunkat, nem merünk beszélni róla és emiatt nem merjük csinálni se. Pedig a szex jó, ezt kellene először elfogadni.


Beszélgetnék-e más nővel, mert vannak jó gondolatai? Igen. Megenném-e más nő főztjét, mert finom? Igen. (Sőt, profikhoz is járok, a hely neve étterem. A durva az, hogy még másik férfi főztjét is megeszem.) Videójátékozok másik nővel, mert ügyesen játszik? Persze. Szexelek-e másik nővel, mert jó vele a szex?


A szex a világ legtermészetesebb dolga.


Kérdező: szeretnél egy kölcsönösen monogám kapcsolatot? Válj el! Tényleg! Ha egy kicsit is zavar, hogy a férjed más nőket kúrogat, akkor ne tépd magad, ne harcolj olyanért, amit nem kaphatsz meg. De ha el tudod fogadni, hogy a szex egy természetes dolog, akkor hagyd, hogy a dolgok folyjanak a maguk útján, és élj boldogan a pároddal, ahogy eddig is.

2015. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
Huh. A lakásba se engedném be az tuti. 2 évi viszony. Úgyis ujrakezdi, nem tudom mit vársz még ettől a pasitól.
2015. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
33as vagyok, nem viccből írtam
2015. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félválról veszed a dolgot akkor beszéld meg vele, hogy legyen nyitott kapcsolat, elmész te is kinyalatod magad valakivel utána még közöld is vele, hogy milyen jó volt, "de amúgy téged szeretlek" utána elgondolkozik a dolgokon ő is valószínűleg, ha a nyitott kapcsolatba nem megy bele akkor meg el kell küldeni
2015. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem értek egyet azzal, hogy egy nő csak szerelemből tud szexelni. Egy nő is lehet "kanos".


A szex nem rossz dolog, aki szereti, az sem rossz. Valamiért a női szexualitás, szexuális vágy tabuként van kezelve. (pl. vallásokban a szűzen megfogant gyerekek; ki jöhet, az csodás, be nem mehet, az mocskos)

2015. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
0%
41-es szerintem leírta a valósàgot,azt amit ilyen esetben tenni érdemes.Én nem borítanàm a kapcsolatom az tuti.
2015. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
100%

"hogy mindig vissza húzza a f...arka hozzá"


A farkának külön személyisége van???

2015. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
81%

41

Ideje lenne elfogadni, hogy sokaknak a szex és a szerelem együtt jár, és pont. Ők nem azért gondolják így, hogy kicsesszenek veled, egyszerűen ilyenek.

Szerintem pl konkrétan gusztustalan és megalázó, hogy egy pasi hozzám ér, belém teszi a farkát, átölel, megcsókol, és közben nem jelentek neki semmit, nem kötődik hozzám. A saját pasimmal szexeltem miután azt mondta, már nem szeret, egyáltalán nem élveztem, utána pedig vigasztalhatatlanul bőgtem fél óráig.

Mindemellett én elfogadom, hogy van aki nem ilyen, aki olyan típus, hogy nem kell kötődés a szexhez, annak biztos teljesen jó "csak úgy" szexelni. Tényleg jó dolog csinálni. Nem szólom le aki ilyen.

De abból már elegem van, hogy lassan az olyanok mint én, még érezzük magunkat önzőnek és rossznak, mert nem tetszik hogy a szerelmünk mást kefélget.


Kérdező, ha téged zavar (márpedig igen valószínű, azok alapján amiket írtál) dobd ki.

NEM, a gyereknek NEM jobb egy olyan családban, ahol folyton feszültség van, a szülők kb utálják egymást, és boldogtalanok.

2015. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
48-assal értekegyet. Ki ilyen ki olyan.
2015. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:

41: "Ha egy kicsit is zavar, hogy a férjed más nőket kúrogat, akkor ne tépd magad,"


10 nőből 7-et ebből az átverés része zavar, nem az, hogy nem monogám a kapcsolat. Ha már van valakid, és szeretnél mésvalakit is, "jóvá kell hagyatni" a már meglévővel, akivel összetartoztok. Már ha továbbra is társadnak akarod tekinteni és a legjobb barátodnak - vagy csak szimplán embertársadnak, akinek joga van dönteni róla, hogy bennemarad-e akkor a kapcsolatban.


Indítottam két erről szóló topicot is még tavaly és tavalyelőtt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2015. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!