Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Meg tudnátok bocsájtani, ha nagyon szeretnétek a lányt? Nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés

soha nem csinaltam meg ilyet, és nagyon szégyellem magam...

Nem vagyunk regota egyutt a baratommal, 4 hónapja de nagyon nagyon szeretem őt!!

Ma viszont nemtudom, mindent tonkretettem magam körül..

Bulizni voltunk a barátnoimmel, es osszefutottunk a barátom legjobb haverjával. Birom (birtam..) azt a sracot tök jófej, jól kijöttunk. O is pár barátjával volt (a barátom persze nem volt koztuk), szóval csatlakoztunk hozzájuk...sajnos elég sokat ittunk mindannyian, tudom, ez nem kifogas, de így volt...egy ilyen nagy teraszos helyen voltunk, épp egyedul voltam mikor odajott mellem ez a srác es szo szerint azt mondta hogy "Nezd a csillagokat, olyan gyönyörüek mint te", es közben fogta a derekam..imadom ha egy pasi ilyeneket mond, és romantikus. Simogatott és elcsattant 2-3 csók...aztan észbe kaptam es otthagytam, haza is jottem..

Nagyon kivagyok, szeretem a barátomat, nem is ertem miert tortént ez, nem tudom mit tegyek, szegyellem magam...

Mit csináljak?


2015. aug. 28. 00:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igen, megcsalás. És nem, nem bocsátanám meg.
2015. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
38%
No para.Beindultál a barátod meg nem volt ott.Rosszul sült el.Kaptál egy rövid zárlatot.Van ilyen.Persze neki lehet, hogy nem lesz ilyen egyszerű és logikus.Sajna.
2015. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egyszerű és logikus :DD ugyan kérlek, bár felpontozlak, mert feldobtad a napom utolsó :D annyira leblokkolt hogy nem egy hanem rögtön 2-3 csók csattant el. Amúgy tényleg, akit egy ilyen közhelyes, sz*r dumával így el lehet csábítani az már szinte taszító.
2015. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem szereted a párod, mert akkor ez nem történt volna meg. :) Tapasztalatból mondom... :)
2015. aug. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ne a magad nevébe beszélj...
2015. aug. 29. 11:24
 26/29 Költőnő? ***** válasza:
ne zavarjon h kb mki ugyanazt írta.
2015. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Ki mondta h zavar???

Omfg

2015. aug. 29. 12:14
 28/29 Költőnő? ***** válasza:
vicces vagy :DDDDD
2015. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 TatyóKirály ***** válasza:

Vicces amikor a kérdező közli, hogy ne a magunk nevében beszéljünk...


Feltettél egy kérdést, amire kb mindenki elítélt (bár néhányan még értelmezni se teljesen tudták), és utána kikéred magadnak? Hát legközelebb talán ne az interneten kérdezgess ilyet vadidegenektől, hanem ha inni elég bátor voltál állj a barátod elé, mondjad el neki, ha csak kicsit is fontos. Egyrészt mert fontos neked, és talán elnézi. Másrészt mert fontos neked, és nem akarod, hogy egy olyan szar alakkal haverkodjon a továbbiakban, aki minden további nélkül kihasználná, hogy a barátnője ivott.

2015. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!