Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon igazam van? Vagy paranoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazam van? Vagy paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

ÉN egy fura és (számotokra biztosan nevetséges :) ) de számomra igen bántó kérdéssel fordulok hozzátok.


Párommal 10hónapja vagyunk együtt, és a kapcsolatunk előtt neki volt egy3éves kapcsija, ahol együtt is lakott a nővel. De szakítottak,mert túl idős volt hozzá a csaj, plusz párom gyanúja szerint a csajnak akkor is megvolt már a jelenlegi pasija.


Nos, ez a nő a párom munkahelyével szemben melózik egy közértben. A csaj új pasija,pedig a párom kollégája.

Érthető tehát,hogy itt senki sem kedvel senkit.

Én meg ugye féltékeny is vagyok,hogy vajon a pasim bejár-e az exéhez...

Ő azt mondja,hogy NEM járt be amióta szakítottak, nem is beszélnek, még közösségin sem. És párom azt kéri,hogy bízzak benne.


Múltkor bementem a közértbe bent volt az ex is meg a pasija is...na ott dumáltak, célozgattak, elmeséltem a páromnak, mondta hogy szemetek, ne foglalkozzunk velük.

Tiltólistára tettük őket közösségin is.


De a pasi haverkodik a párommal,mivel a pasim vett egy új telót és a srác segít neki kezelni stb.


De én attól félek,hogy ugye a pasival elvan...és mi lesz ha visszamegy az exéhez,vagy bemegy vásárolni és haverkodik az exével is...szóval értitek.

Mert ha az exe pasijával beszélget,akkor onnan már csak pár lépés... :(


És nagyon félek. A megcsalás és az exhez visszakuncsorgás a legnagyobb félelmem :(


Mondtam a páromnak,azt mondta biizak benne


2015. aug. 28. 10:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy a pasira nem ideges, mert ezek szerint a nő nem jelentett sokat neki :)
2015. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hozzám is bejárogatott az exem a munkahelyemre , meg is dugott jópárszor, pedig nem is vagyunk óvodás korúak !
2015. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!