Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok egy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok egy megcsalást?

Figyelt kérdés
A barátom megismert egy lányt, akiről tudtam, hogy tetszik neki, a lánynak is tetszik ő, de azt mondta, hogy én sokkal fontosabb vagyok neki, minthogy bármit is csináljon vele. Én továbbra is nagyon féltékeny voltam, csak próbáltam elnyomni, de kiderült, hogy nem alaptalanul. A lány elmondta nekem, hogy amúgy párszor találkozgatott a barátommal, elvitte randizni, egyszer együtt is aludtak, de nem volt köztük semmi, csak egy csók. A barátommal persze szakítottam, de most mégis nagyon teper, látom rajta, hogy nagyon megbánta és tudom, hogy szeret. Én is nagyon szeretem őt, de ezentúl nem tudnék benne bízni, haragszom rá. Nem tudom, hogy mi lenne most a helyes döntés. Egy éve vagyunk együtt, ha ez számít valamit..
2015. márc. 30. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Hazudik, szóval nem.
2015. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Kutya vagy, és úgy is visszamész. :D :D
2015. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ellenséges nem lennék vele, de nem fogadnám vissza.
2015. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
Helyes, hogy szakítottál, a helyedben nem fogadnám vissza, akármennyire is teper. Egye meg amit főzött.
2015. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
A pár randit, együtt alvást és a csókot elmondta a barátod? Nem, a csaj mondta el. Számomra nagyon fontos az őszinteség, így én a fenébe nem engedném vissza a barátnőmet ilyen után.
2015. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hagynám hadd teperjen,hadd szenvedjen,aztán mikor látnám hogy nagyon kész van,megbocsájtanék neki ha nagyon szeretem.De megkérdezném hogy pontosan miért is tette ezt,mi nem stimmelt neki a kapcsolatunkban.
2015. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha arról lenne szó, hogy egyszer, hirtelen felindulásból történt valami, ami után rögtön megbánta a dolgot, és be is vallja, azon érdemes elgondolkodni.

Na de a te esetedben ez egy hosszú folyamat volt, barátod többször találkozott ezzel a lánnyal, a hátad mögött, és még csak nem is tőle tudtad meg, hogy ekkora genyó volt. Én biztosan nem bocsátanám meg ezt.

2015. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem bocsátanám meg.
2015. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Majd elhiszem, hogy csak együtt aludtak, meg ha igen, akkor mi van, ez enyhítő tényező? "Csak csók volt és együtt aludtunk, nem csaltalak meg!" Eleve miért aludt ott és csókolta meg?!


Igenis teljes értékű megcsalás és nem bocsátanám meg.

2015. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Interferencia ***** válasza:
0%
Nem, az előttem írók nagy részével teljesen egyetértek.
2015. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!