Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem és szörnye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és szörnyen érzem magam. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok. Van egy gyermek. Nagyon ellaposodott minden köztünk, nem figyelt oda rám, és én se rá. Nem tudtuk a problémáinkat megbeszélni. Neten megismerkedtem valakivel és megcsaltam vele. Viszont annyira szeretem a férjem, hogy elmondtam neki. Nem akarom elveszíteni. Valaki van vagy volt hasonló cipőben?

Mit tegyek? 1.hogy rendbe kerüljek önmagammal? 2.hogy ne veszítsem el a férjem?

Tudom, hogy ha egy házasság ellaposodik akkor nem ez a megoldás, de valahogy sodródtam. Mindent megbántam, de sajnos az időt nem tudom visszafordítani.

Nagyon sokat beszélgettünk a férjemmel és mindketten változni akarunk.



2015. nov. 17. 17:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
26%
Ha mindketten változtatnátok, s a bevallás után is együtt vagytok, akkor van rá esély. De szerintem nekellett volna elmondanod. Csak a lelkiismeretfurdalásból kiindulva beszélni vele. Nem kellett még jobban bántanod.
2015. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
4 év után ott tartasz, hogy neten felszednek és szétdobod a lábad? Grat! Sajnos nem tudok azonosulni a problémáddal, túl sok gusztustalan megcsalásban volt részem/láttam és gyűlölöm, aki a problémák megoldása helyett ezt az utat választja gyengeségében és így alázza meg a párját.
2015. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Bármi merül fel benned mondd el neki, és ha valaha is eszedbe jut, hogy erről nem merek / tudok / akarok beszélni, mint problémáról, akkor hagyjátok egymást. Annak úgy sose volt és lesz értelme.
2015. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
54%
Otthagytalak volna gondolkodás nélkül!
2015. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
54%

Tudod mi az igazság?

Más fa..ra vágytál olyan sok év után,megkaptad,mostmár lenyugodtál...:/

2015. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
8%
Ja, de ha pasi lennél, akkor bevédene a sok nethuszár, hogy ilyen ez a férfiúi természet... :D
2015. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%
#6 Baromság, Te is tudod, remélem!
2015. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

#6:

#2-es vagyok, bármelyik nem követi el, ez a véleményem!

2015. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszi az elítélést, de nem ez volt a kérdés. Megbántam és új életet akarok a férjemmel kezdeni.
2015. nov. 17. 18:31
 10/33 anonim ***** válasza:
60%

Itt maximum leszólást fogsz kapni, túl sok segítséget nem.

Ha mindketten úgy döntöttetek és úgy is érzitek, hogy folytatni akarjátok, változni akartok, akkor ebben csak a sok őszinte beszélgetés, megértés, egymásra hangolódás segíthet. Ismernetek kell önmagatok és egymás igényeit, eltérések esetén tudnotok kell és hajlandónak kell kompromisszumokat kötni.

A bizalmat nagyon nehéz lesz visszahozni sok idő, türelem és szeretet kell hozzá.

2015. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!