Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem és szörnye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és szörnyen érzem magam. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok. Van egy gyermek. Nagyon ellaposodott minden köztünk, nem figyelt oda rám, és én se rá. Nem tudtuk a problémáinkat megbeszélni. Neten megismerkedtem valakivel és megcsaltam vele. Viszont annyira szeretem a férjem, hogy elmondtam neki. Nem akarom elveszíteni. Valaki van vagy volt hasonló cipőben?

Mit tegyek? 1.hogy rendbe kerüljek önmagammal? 2.hogy ne veszítsem el a férjem?

Tudom, hogy ha egy házasság ellaposodik akkor nem ez a megoldás, de valahogy sodródtam. Mindent megbántam, de sajnos az időt nem tudom visszafordítani.

Nagyon sokat beszélgettünk a férjemmel és mindketten változni akarunk.



2015. nov. 17. 17:29
1 2 3 4
 11/33 schamuelson ***** válasza:

Az 1. kérdésedre nem tudok igazán használható, megbízható választ adni. A 2-nél pedig a kulcs a párodnál van. Ha ő nem akarja veled együtt megmenteni a házasságotokat, akkor a fejed tetejére is állhatsz, mégis elveszíted őt. Hasonló helyzetet éltünk át mi is feleségemmel, bár jóval hosszabb kapcsolat után. Az egyébként nagyon jó, hogy tudtok beszélni, beszélgetni. Ez az első és legfontosabb "orvosság". Ha sikerül is egyenesbe jönnötök, az nem napok alatt történik. Ne ess kétségbe, ha közben esetleg lesznek hullámvölgyek!

Ötleteket, tippeket tudnék mondani, de magad is tudnád ezeket a közhelyes dolgokat: pl. próbáljatok pár napot valahol együtt eltölteni, nem otthon. Vagy apróságokkal kedveskedj a férjednek: akár egy Túró Rudi uzsonnára, kedves SMS napközben, minden "napra" valami figyelmesség, emlékeztető.

Ha még jól működik köztetek a szex, akkor az nagyban javítja az esélyeket.

2015. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
67%
Más fax kellett, megb a szattad magad, a pasi dobott, beparáztál, h kiderül, gyorsan elmondtad a férjednek, nehogy kitegyen. Szép. Mi van, most már jó a férjed?
2015. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%

"új életet akarok a férjemmel kezdeni"

Felejtsd el, tönkretettél mindent, és még a férjedet hibáztatod miatta.

Ha az én feleségem lennél, már nem lennél feleség.

2015. nov. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

"Nem tudtuk a problémáinkat megbeszélni."


Most már meg tudjátok?

Ezen áll vagy bukik a dolog.

2015. nov. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
49%
Hányok az ilyen nőktől! Egy életre megaláztad. Van egy kis problémátok és te máris fekszel bárkinek! Elszomorító! Kommunikáció! Ismerős a szó? Sok megoldás létezik beszéd írás videó stb amiben el tudod mondani ha így nem akkor valahogy megérti. Én rögtön kidobtam a feleségem mikor megtudtam aztán később visszasírta magát. Visszafogadtam kár volt. Örülj neki hogy még veled van habár a bizalmát nagyon nehéz lesz visszanyerni. Mit tegyél? Semmit! ezt nem tudod jóvá tenni.
2015. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
A férjed helyében világgá zavarnálak. Tudatosan készültél rá, hogy megcsalod, na ezt nevezik r.ibancnak.
2015. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Simán új életet kezdhettek. De a megcsalás mindig fájni fog (neki). Én is megcsaltam a páromat évekkel ezelőtt, és még mindig emlegeti. :/
2015. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon ellaposodott minden köztünk, nem figyelt oda rám, és én se rá. Nem tudtuk a problémáinkat megbeszélni."


"Viszont annyira szeretem a férjem"


Na most lapos volt a kapcsolatotok, ahol nem tudtatok beszélgetni, meg nem figyeltetek egymásra, vagy annyira szereted a férjed?


Mert ha annyira szereted a férjed, akkor nem ismerkedsz neten és nem csalod meg. Nem?


Na mindegy, így alakult. Lehet, hogy ez az eset ráébreszt benneteket arra, hogy tulajdonképpen tényleg szeretitek egymást és végre beszélgettek a problémáitokról. Ha mindketten változtatni akartok, akkor sok szerencsét. Csak az őszinte kommunikációval tudtok túllendülni ezen, illetve a férjed nagyon kell hozzá, mert nagy tüskét tettél bele és a bizalmat nagyon nehéz újra visszaszerezni.

2015. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Kovács István09 ***** válasza:
51%

1. Popper Péter szerint a gyenge ember mondja el a megcsalást. Átraktad a terhet a férjedre. Nézz magadba és bármilyen szituációba is keveredsz mindig gondold át, fordított esetben mi nem fájna.

2.Szerintem tegyél a kedvében, mindig mond el az aznapi történéseket és ne adj okot a bizalmatlanságra. Sosem fog megbízni benned már, de ha látja, hogy "jó kislány" vagy, akkor emberként fog kezelni. Szokd meg ezt vagy hagyjátok egymást. Ja éssemmit, soha ne titkolj el.

2015. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

19: Popper: igen, de nem muszáj egyetérteni.

Azt is mondja, a házasságokat csak 5 évre kell kötni.

Evvel sem muszáj egyetérteni.


A megcsalásnemelmondást is szövegkörnyezetében, Popper világában kell értelmezni.

Tehát ha úgyis csak 5 évre kötöm a házasságot, tehát le van zsírozva, hogy mondjuk már 2016 augusztusában szétmegyünk, akkor tényleg, mindek is mondanám el neki, hogy megcsaltam? hiszen arra szerződtünk, hoyg 5 évig megadom neki a házasság élményét.

Na de a Kérdező nem mondta, hogy ők erre szerződtek.

2015. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!