Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem és szörnye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és szörnyen érzem magam. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok. Van egy gyermek. Nagyon ellaposodott minden köztünk, nem figyelt oda rám, és én se rá. Nem tudtuk a problémáinkat megbeszélni. Neten megismerkedtem valakivel és megcsaltam vele. Viszont annyira szeretem a férjem, hogy elmondtam neki. Nem akarom elveszíteni. Valaki van vagy volt hasonló cipőben?

Mit tegyek? 1.hogy rendbe kerüljek önmagammal? 2.hogy ne veszítsem el a férjem?

Tudom, hogy ha egy házasság ellaposodik akkor nem ez a megoldás, de valahogy sodródtam. Mindent megbántam, de sajnos az időt nem tudom visszafordítani.

Nagyon sokat beszélgettünk a férjemmel és mindketten változni akarunk.



2015. nov. 17. 17:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy mind ez idő alatt amíg ismerkedtél, találkoztál, felmentél a másik pasihoz, egyszer nem volt alkalmad a férjeddel akit annyira szeretsz beszélni, hogy baj van, vagy baj lesz így, neked így nem jó? Röhej
2015. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna elmondanod... Minek?? El kellett volna hagynid azzal az okkal hogy már nem szereted!!!

A férjed tönkre tetted... Mit gondolsz ezek után kizsarolod belőlle azt hogy odafigyeljen rád hogy szeressen??? Vagy mit képzelsz? Megversenyezteted, hogy most már rajongjon érted, mert ha nem megint félremész, vagy mi? Új életet nem lehet kezdeni csak más emberrel , csak a régit lehet folytatni! Ha megcsaltad vedd már tudomásul hogy nem szereted ez a lényege és add meg neki és saját magadnak is az esélyt

hogy boldogok lehessetek mással... Sajnálom ha megbántottal!

Forrás: saját tapasztalat!

2015. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Én is megcsaltam, de nem mondtam el neki ja és nem vagyok ku@va! Nem bántam meg, mert átgondoltam hogy mivel járhat, mérlegeltem! Okosan! Jót tett a házaságunknak, mi pizitívan jöttünk ki belőlle!
2015. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
59%

#23:

A k.u.rva pénzt kér érte, ez a r.i.banc kategória ... Mondjuk ha őszintén a szembe tudsz nézni és elmondod, akkor is jól jöttök ki? Vagy most jó a kapcsolatotok, úgy, hogy az hazugságra és megalázó becsapásra, megcsalásra épül?

2015. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
65%

Itt mindenki csak köpködni tud.

R¡banc... Ha férfi lenne, mit mondanátok? Arra nem mondja senki, hogy r¡banc.

Én is szerettem a volt párom, de igen, eljött az a pont, mikor 3 hónapon át próbáltam vele beszélni, mert éreztem, hogy $zar az egész. Folyton lepasszolt, minden fontosabb volt, mint megbeszélni a dolgokat. Megcsaltam.

Elmondtam.

Elköltöztem.

Telt az idő, nem mondok részleteket, de visszakaptam tőle mindent. (Nem csalt meg, mivel nem voltunk együtt, de olyan dolgokat tett, amivel törlesztett bőven.)

Csak míg én vállaltam, odaálltam elé, meg mindenki szemében én voltam a szemét gheci, meg a büdös r¡banc... Ő sunyi és aljas módon intézte a dolgokat, hogy senki ne lássa kívűlről, miket tett. (Engem tönkre... pl.)

De mindig az a $zar, aki felvállalja a tetteit... Persze.

2015. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Gondolj amit akarsz... Nem számít a véleményed!😊 Jótt tett nekem tudom hol a helyem...
2015. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
#23 voltam⬆
2015. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

#25:

Nemtől függetlenül ugyan az a véleményem a megcsalásról! Pont azért mert oda-vissza volt benne részem, csaltak engem (a legmocskosabb módon, aminek még nem nagyon láttam párját), csaltam én is és csaltak velem is. És mocskosul meggyűlöltem magát a megcsalást, de sokkal inkább a vele járó hazugságokat, becsapásokat, megalázásokat ... mert nem a megcsalás közvetlen tényével van gond, hanem mindazzal, amivel ez együtt jár. (#24 voltam)

2015. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó:

Én is álltam mind3 oldalon, és szintúgy undorítónak tartom.

De a r¡banc szót azért gyűlölöm, mert CSAK nőkre használják, és hányok a megkülönböztetéstől.

#23

2015. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
vagyis 25. voltam.
2015. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!