Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem és szörnye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és szörnyen érzem magam. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok. Van egy gyermek. Nagyon ellaposodott minden köztünk, nem figyelt oda rám, és én se rá. Nem tudtuk a problémáinkat megbeszélni. Neten megismerkedtem valakivel és megcsaltam vele. Viszont annyira szeretem a férjem, hogy elmondtam neki. Nem akarom elveszíteni. Valaki van vagy volt hasonló cipőben?

Mit tegyek? 1.hogy rendbe kerüljek önmagammal? 2.hogy ne veszítsem el a férjem?

Tudom, hogy ha egy házasság ellaposodik akkor nem ez a megoldás, de valahogy sodródtam. Mindent megbántam, de sajnos az időt nem tudom visszafordítani.

Nagyon sokat beszélgettünk a férjemmel és mindketten változni akarunk.



2015. nov. 17. 17:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#29:

Akkor keressük meg a férfi megfelelőjét ;-)

2015. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

A férfi megfelelője tudjátok mi??!

FÉRFI! FÉRJ! Ennyi...

Forrás:saját tapasztalat

2015. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én nem veszem zokon a ri@anc mekülömbözttetést! Mert a tündibündi mosolyország feleségek mellett minden férfi a ri@ancot keresi egy idő után, mivel sajnos egy férfinek nem egy "mosolygós tündérkére" van szüksége akármilyen rendes felesége van! Sajnos a nőkből kihal a "ri@anc" akkor ugy járnak ahogy...
2015. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!