Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást már 3 éve.

Mindig járunk bulizni, de néha-néha egyedül.

Szóval történtek esetek.


1.

Ott volt, de a barátival beszélgetett éppen miközben unokatesója lesmárolt. Ebből nem lett semmi pedig látta, csak másnap reggelre unokatesóját teljesen leitatta és kikötözte meztelenül a WC-hez.

Ebből nem lett probléma.(unokatesója csókolt meg)


2.Ittam és több fiúval buliztam és megcsókoltam az egyiket(itt én hibáztam).

Persze megtudta, de várt még bevallottam neki, ekkor sem haragudott meg.


3.Nagyon leittam magam és történtek dolgok. Persze nem úgy azzal a másikkal hogy felvitt volna magához, csak egyik szobában egy gyors menet, de ekkor tényleg nagyon-nagyon részeg voltam, olyan voltam mintha nem csak ittam volna.(ugyan az az unokatesó volt mint az elsőben)

Pedig arcra sem és testre sem belsőre sem jön be.De megtörtént.


Ez ebben az évben volt, nem pár hét leforgása alatt.

Így is úgy is ki fog derülni, mert a kapcsolatai alapján megfogja tudni. Félek hogy megvereti vagy megveri, ilyen 3 éves kapcsolatunk alatt egyszer történt, mert egy idióta pali rászállt az anyjára és zaklatta. De őt úgy megfenyegették, hogy többször rá sem mert nézni.


2015. aug. 18. 21:15
1 2
 1/15 Interferencia ***** válasza:
100%
0. Nem szereted.
2015. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretitek nagyon egymást. Ő szeret téged csak.
2015. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha megint felteszi valaki a kérdést, hogy miért vagyunk ezen az oldalon ellenszenvesek a nőkkel: Hát ezért.
2015. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Egy normális kapcsolathoz érett lélek kell. Te még gyerek vagy, akinek fogalma sincs, mit akar az élettől. Teszed, amihez épp kedved van. Azért vagytok együtt, mert van olyan hülye, hogy ezt 3 éve tolerálja. Bár akkora lángelme nem lehet, ha nála más megveretése megoldás bármire. Tulajdonképpen megérdemlitek egymást.
2015. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, ahogy egyesek mindent az alkoholra fognak...ez a mentségemre nagyon részeg voltam duma....hát akkor ne igyál annyit!
2015. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mondd el neki. Remélhetőleg nem az fog kapni, akivel megcsaltad, hanem..
2015. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
ma 21:20 így van és én ezeket a "nőket" tiszteljem? persze persze :D
2015. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
# 7 Te sem vagy jobb, úgy váltogatod a véleményed, ahogy éppen kényelmes. Én legalább következetesen vagyok "fasiszta." Te csak egy troll.
2015. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt te "kapcsolatnak" mered nevezni ez ha ennyi mindent elnéz neked és ráadásul így intézi a dolgait akkor nem vesz téged komolyan ahogy te sem őt.Te nem vagy szerelmes,inkább szakíts és szingliként pasizz.
2015. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Én lány vagyok, de ez tiszta szégyen :D Ő tényleg szeret téged, amit te szépen ki is használsz. Kár, hogy ennek úgyis szakítás lesz a vége, a barátodnak pedig fenntartásai lesznek még a normális lányokkal szemben is, szóval kösz, úgy nagyjából az összes lány nevében is :) És ezt saját tapasztalatból mondom, mert a barátom előttem egy nagyjából hasonló lánnyal volt, mint te, és olyan sebeket ejtettek rajta, hogy nagyjából visszafogja még a dícséreteket is, nehogy elszálljak magamtól, mint ahogy a másik hölgyemény tette. Pedig nem szállnék, és ennek úgy kéne működnie, hogy túláradóan szeretjük egymást. Na mindegy, puszi! :)
2015. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!